Jet Sosyete 27 mayıs fragmanı izle 13. bölüm

/ 27 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Jet Sosyete 27 mayıs fragmanı izle 13. bölüm

Safiye Yüksel dudaklarını doldurttuğu bölüm Jet Sosyete 27 mayıs fragmanı izle 13. bölüm yayınlandı. Jet Sosyete 13. bölüm izle için bekleyenleri 2 adet fragmanı ile karşıdı. Jet sosyete 27 mayıs izle sizin için sitemizde yayın bilgileri ile birlikte olacak. Diziyi anlık takip etmek için ise pazar günü 20:00’da Star Tv’de izleyebilirsiniz.

Jet sosyete 27 mayıs fragmanı izle için geldiğimiz sayfamızda haberimizin sonunda fragmanlarınızı izleyebilirsiniz. Safiye ile Gizem oturdukları sırada konu estetik oluyor. Safiye’nin yüzünü göstererek kendisine olan öz güveni ile bana bir baksana yüzümde ne eksik var diye övünür. Gizem tabi ki beklemeden cevabını yapıştırır ve konu estetik botoks olur. Safiye için biraz şu dudaklarını doldur der. Safiye Yüksel’in dudaklarını doldurduğu sahne çok konuşulacak gibi gözünüyor. Safiye duramaz ve dudaklarına dolgu yaptırır ancak eve gitmesi ile Yaşar’ın tepkisi muhteşemdir. Ne oldu sana dudaklarını arı mı soktu der. Safiye ise dolgu yaptım dediğinde Yaşar şok olur.

Yaşar Yüksel Jet sosyete 27 mayıs fragmanı ile göz çapkını olduğunu söylüyor. Ben klube gidip etrafı kesmeyi özleyemezmiyim ben göz çakınıyım. Bende erkekim sinsi sinsi bakmak isterim etrafa diyor. Tabiki bu azgınlığını evdede devam ettiriyor. Gizem’in yanında annesine anlatınca annesi tepkisini koyuyor. Sen evlisin oğlum Gizem’in yanında yapma çapkınlık ayıp olur diye uyarıyor. Gizem tam annesini onaylarken ikinci şok etkisi geliyor. Boşa Gizem’i ozaman çapkınlık yap evladım diyor ve Gizem bu sahnede şok !

Jet Sosyete 27 mayıs izle

Yaşar ile Gizem birlikte gece klubüne gidiyorlar. Yine Yaşar rahat durmayacak ve yan masadaki iki genç kızı tavlamak için yanına gidecek. İşte bu sahnede olaylar karışacak. Alkolün de etkisi ile yumuşayan ortamda kim neler yapacak. Jet Sosyete 27 mayıs fragmanı izle bizlere bu haberleri iletti. Jet Sosyete 27 mayıs izle bölümünün tamamını Star Tv’nin resmi sitesinden izleyebilirsiniz. Gülse Birsel’in Avrupa Yakası sonrasında Yalan Dünya sonrasında da Jet Sosyete projelerinin hepsini tebrik ediyoruz. Ayrıca Jet Sosyete dizisi gelecek sezon devam edecek diziler arasında olduğunu da sizlere iletmek istiyoruz. Gülse Birsel alanında tek olan hem yönetmen hemde yazardır.