Jet Sosyete 9. Bölüm Konuğu Kim?

/ 22 Nisan 2018 / / yorumsuz
Jet Sosyete 9. Bölüm Konuğu Kim?

Her pazar günü yeni bölümü yayınlanan Jet Sosyete bölümleri dizisine dahil olan konuk oyuncular ile dizi gündemden düşmüyor. Jet Sosyete 9. bölüm konuğu ve konusu sizleri bu hafta biraz üzeceğe benziyor. Nedenini ise hemen açıklayalım.

Tony ve Pelin sosyal medyadaki başarıları dolayısı ile hergün fenomenlerinden hediyeler gelmeye başlar. Yaşar bu konuyu çok kıskanır ve kendisi de sosyal medya fenomeni olmak ister. Yaşar’ın fenomen olma videolarını izle konumuzu daha sonra yayınlayacağız.

Cengiz Bey ise sabah yürüyüş sırasında talihsiz bir kaza sonucunda kafasını çarpar. Çarpma sonucu travma geçiren Cengiz Bey’in düşünce algoritması karışır. Olaylara çok iyimser yaklaşmaya başlayan Cengiz Bey’in bu durumu tüm dengeleri karıştıracaktır. Gündüz bölümün can alıcı noktasında alacaklılarına ödemelerini yapamaz. Hak edişlerini siteyen adamlar ise Alara’yı kaçırarak Gündüz’den borcunu isterler.

Jet Sosyete 9. Bölüm Konuğu Kim?

Her hafta yeni bir ünlüyü diziye konuk eden Gülse Birsel ne yazikki 9. bölüm konuk oyuncusu kimdir koltuğunu boş bırakıyor. Ancak dizinin bu haftaki bölümü oldukça dolu olduğundan konuk oyuncuyu aramayacaksınız. Daha önce Oğuzhan Koç, Çağla Şikel ve İrem Derici gibi surpriz oyuncular oynamıştı.

Jet Sosyete 9. Bölüm fragmanını izle.

2. Fragman

Beğenilen kısa metrajlı komedi dizisi geçmiş bölümleri için Jet Sosyete dizisi tekrarı hangi gün konumuzu okuyabilirsiniz.