Jet Sosyete sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanacak

/ 10 Haziran 2018 / / yorumsuz
Jet Sosyete sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanacak

Star Tv’nin komedi dizisi Jet Sosyete sezon finali tekrarı çok aranan bölüm oldu. Gülse Birsel’in sezona geç giriş yapması ile Jet Sosyete 15. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanacağı konusunda detaylı yayın akışı hazırladık.

Pazar günlerinin Gülse Birsel dizisi Jet Sosyete 15. bölüm tekrarı ile hafta içi yayınlanacak. Yine haftaya pazar günü gün içerisinde Jet Sosyete sezon finali tekrarı bölümü yayınlanacak. Star Tv tarafından belirlenecek saatler henüz medya ile paylaşılmadı. Fısıltı tüyoları olarak bizim edindiğimiz bilgiye göre eylül ayının ikinci haftasında Gülse Birsel Jet Sosyete 16. bölüm tekrarı ile vizyona başlayacak. Tekrarı dedim çünkü konumuzun amacı budur. hangi dizinin tekrarı saat kaçta nerede hangi kanalda yayınlandığı hakkında sizlere ön bilgi verdik.

Dizi detayları gelmesinin ardından sizleri bilgilendireceğiz. Şuan için sizlere 15. bölüm fragmanını sunabilirim. İyi seyirler diliyoruz. Dizinin yeni bölümünün fragmanını izleyebilmeniz için yayına aldık.Benzer Konular