Jet Sosyete Kumsal Kimdir ? Gerçek adı

/ 16 Eylül 2018 / / yorumsuz
Jet Sosyete Kumsal Kimdir ? Gerçek adı

Bilindiği gibi Jet Sosyete Dizisi izlemek isteyenler dizinin hangi kanalda yayınlanacağını merak ediyorlar. Peki Jet Sosyete dizisi yeni sezonda hangi kanalda ? Dizi yeni sezonda TV8’e geçti. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Çok fazla dizi yayınlamayan kanal geçtiğimiz sezon Star TV’de olan Jet Sosyete dizisini transfer etti. Dizide izleyicilere büyük sürprizleri olduğunu anlatan senarist Gülse Birsel birçok yeni oyuncunun diziye katılacağını bildirdi. Bunlardan biriside Yonca. Peki Jet Sosyete Kumsal Kimdir ? Gerçek adı ne ?

Jet Sosyete

Jet Sosyete Kumsal gerçek adıyla Yasemin Sakallıoğlu kimdir ? 19/05/1988 İstanbul doğumlu oyuncunun yaşı 28. Boğa burcu olan ünlü oyuncu İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü mezunu olup 1.64 boyundadır.

Yasemin Sakallıoğlu Instagram ve Youtube üzerinden yayınladığı videolar ile popüler olan bir isim. Bundan birkaç yıl önce annesini taklit ettiği videosuyla tanınan Yasemin Sakallıoğlu ardından Demet Akalın’ın “Türkan” şarkısını değiştirip kendi mizahıyla yorumladığı videosunda herkesi gülmekten kırıp geçirdi. Kısa yaptığı taklitlerle sosyal medyada bir anda fenomen haline geldi. Bu popülarite sayesinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yönetmeni Ayşegül Erbek tarafından keşfedildi.
Yasemin Sakallıoğlu 2015 yılında başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde Lütfiye karakterini canlandırmıştır.

Dizinin genel konusu şu şekilde;

Özpamuk Tekstil şirketinin getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel; karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin patronu olan Cengiz Özpamuk, çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınacaktır. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan villadaki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır. Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına ayak uydurmaya çalışırken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir çalışma ortamı beklemektedir.

Jet Sosyete Kumsal Kimdir sorusunu bu sayfada cevapladık yeni oyuncular hakkında detaylı bilgi ve resimler yine sitemizde olacak.Benzer Konular