John Carter Show Tv de izle

/ 2 Mayıs 2018 / / yorumsuz
John Carter Show Tv de izle

Pazar günü John Carter Show Tv de izlemek için ekranlar kilitlenecek. Film 2012 yapımı olmasına rağmen 7.6 başarı puanı ile izleyicisini büyüleyecek. Amerikan yapımı aksiyon ve macera filminin ana temasını ise bilim-kurgu oluşturmaktadır. 3 ayağındada oldukça başarılı filmi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

John Carter filminin konusundan bahsedecek olur isek, Marsta kendisini bulan Jhon Carter oradaki hazırlıkların kendi dünyasını yok edecek güçlerin toplandığını görür. Dünyayı kurtarabilecek tek kişi kendisidir. Mars’ta tektir ancak bilmediği bu gezegende tüm gezegene karşı koyabilmesi hiç kolay olmayacak.

Filmin tamamı 2 saat 15 dakika sürecek bir serüven. Dünya genelinde topladığı gişe hasılatı 285 milyon dolardır. Rakam düşünüldüğünde nerede ise bir ülkenin bütçesi için büyük değerdir. Dünyada toplanan bu hasılat ABD’ye götürülen kapıdır. Ülkeler arasındaki ekonominin bile değişmesine neden olan bu dengeler ile üretimi olmayan ülkelerin baş etmesi pek kolay değildir.

John Carter finalinde ise neler olacağını açıklayarak film hakkındaki heyecanı yok etmek istemiyoruz. Pazar günü show tv de 20:00 da izleyebilirsiniz.Benzer Konular