Jungle filmi izle, Jungle (Orman) filmini Showtv yayınlayacak.

/ 11 Şubat 2019 / / yorumsuz
Jungle filmi izle, Jungle (Orman) filmini Showtv yayınlayacak.

Jungle filmi 17 Şubat 2019 Pazar günü saat 20:00 sularında SHOWTV ekranlarına gelecek. Jungle filmi türkçe izlemek için pazar günü SHOWTV ekranları karşısına geçmeyi unutmayın.  Jungle filmi konusu şöyle; Bir grup arkadaş, Bolivya ormanlarında bir gezi için tura katılırlar. Burası hayatta kalmak için en zor yerlerden biridir. Jungle filmi izle.

Jungle filmi türkçe izle
Jungle filmi türkçe izle

Jungle filmi oyuncuları

  • Daniel Radcliffe
  • Thomas Kretschmann
  • Alex Russell
  • Jacek Koman
  • Angie Milliken

Yönetmen: Greg McLean
Senaryo: Justin Monjo, Yossi Ghinsberg
Yapımcı: Mike Gabrawy, Gary Hamilton
Diğer Adı: Vahşi Orman, Dziungles

 

Jungle filmi hikayesi, Jungle filmi gerçek hikayesi

İsrailli Yossi Ghinsberg 1993 yılında, Bolivya yağmur ormanlarında kayboldu ve 3 hafta boyunca tek başına hayatta kalmayı başardı.

Yossi Ghinsberg 25 Nisan 1959’da Tel Aviv’de doğdu. Ailesi II. Dünya Savaşında Nazi soykırımdan kurtulmuş bir aile idi. Yossi 18 yaşına geldiğinde zorunlu askerlik hizmetini yapmak üzere İsrail Donanmasına katıldı. Zorunlu askerlik hizmeti bitince, o zamanlar çok popüler olan Henri Charriere’nin ”Papillon (Kelebek)” adlı romanından etkilenerek seyahat etmeye karar verdi.. Bu maksatla pek çok farklı işte çalıştı ve para biriktirmeye uğraştı. Norveç’te inşaat işlerinde çalıştı. Alaska’da balıkçılık yaptı, New-York’ta kamyonlara yük yükledi.

1993 yılında Bolivya’ya gitti. Başkent La Paz’da Avusturyalı bir jeolog olduğunu söyleyen Karl Rurechter ile tanıştı. Karl, altın aramak için Bolivya Amazonlarında ki çok uzak bir yerli köyüne sefer düzenlediğini anlattı. Gshinberg, arkadaşları Amerikalı fotoğrafçı Kevin ve İsviçreli Marcus Stamm‘a konuyu açtı ve 3 arkadaş bu sefere katılmaya karar verdiler.

4 arkadaş altın bulma umuduyla Amazon ormanlarında dolaşmaya başladı. Malzemeleri ve yiyecekleri azdı, o nedenle maymunları avlayıp yemek zorunda kaldılar. Ancak Marcus maymun yemeyi reddetti ve hızla güçten düşmeye başladı. Bir ay boyunca bu şekilde yağmur ormanlarında altın arayıp durdular. Bu süre zarfında Karl‘ın altın ve yerli köyü hakkında söylediklerinin yalan olduğunu fark ettiler ve aralarında anlaşmazlıklar baş gösterdi. En sonunda, geri dönmeye karar verdiler. Bir sal yapıp Tuichi nehri üzerinden dönme önerisi yapıldı. Ancak Karl yüzme bilmemesi nedeniyle salla dönüş fikrini reddetti. Bunun üzerine grup ikiye bölündü. Kevin ve Yossi salla nehir üzerinden aşağıya doğru, Karl ile Marcus ise yürüyerek nehrin yukarısına doğru gittiler. Karl ve Marcus‘tan bir daha haber alınamadı.

Yossi ve Kevin ise nehir üzerinde büyük bir şelaleye geldiklerinde salın kontrolünü kaybettiler. Yossi güçlükle kurtuldu, ancak Kevin şelaleden aşağı düştü. Yossi nehir boyunca 4 gün Kevin‘i aradı ama bulamadı ve sonunda tek başına yürümeye devam etti. Hiç bir malzemesi ve yiyeceği yoktu. Bulduğu yabani çilek, salyangoz ve yumurtaları yedi. Kayboluşunun 14. günü büyük bir sele yakalandı. Neredeyse ölüyordu. Selden sonra ki 5 günü ise neredeyse hiç yiyecek olmadan geçirdi. Çok zayıf düştü, artık zorlukla türüyordu. Bir gece ava çıkmış bir leopar ile burun buruna geldi ve leoparın saldırmaması sonucu kurtuldu. Anlattığına göre Yossi mücadeleyi bırakmak üzere olduğu bu en kötü günlerinde, ona umut veren bir kadın hallisunasyonu görmeye başladı. Geceleri onla beraber uyuyan ve mücadeleye devam etmesini söyleyen bu kadın, onun hayata tutunmasını sağladı…

Şelaleden düşüp kaybolan Kevin ölmemişti ve bir Amazon kabilesi tarafından bulundu. Kevin‘ın anlattığı hikaye üzerine bir arama kurtarma ekibi çıkarıldı ve üç gün sonra da Yossi bulundu. Durumu oldukça kötüydü ve ondan sonraki 3 ayını hastanede geçirmek zorunda kaldı.

İsrail’e döndükten sonra Tel-Aviv Üniversitesinde Felsefe dersleri vermeye başladı. Halen kariyerini kişisel gelişim üzerine konuşmalar yaparak sürdürmektedir.

 

Jungle filmi izle; 

Tarih : 17 Şubat Pazar
Saat   : 20:00
Kanal : ShowtvBenzer Konular