Kaçırılan Berzan Akkuş bulundumu Müge Anlı Son Dakika

/ 2 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Kaçırılan Berzan Akkuş bulundumu Müge Anlı Son Dakika

Müge Anlı programında 2 aydır aranan Kaçırılan Berzan Akkuş bulundumu Müge Anlı Son Dakika haberleri geldi. Eniştesi tarafından kaçırıldığı öne sürülen ve köyde bir evde tutulduğunu söyleyen tanıklar vardı.

Ailesi canlı yayında eniştesine sitem etti. Günlerce hatta aylarca benim 14 yaşındaki kardeşimi istiyorum öldürdü isen ver layığı ile cenazesini kaldırayım diyerek feryat etti. Berzan Akkuş 14 yaşında masum bir küçük çocuk. Sadece kaçırılması bile ağır cezalar gerektirir iken öldürülmesi durumunda tasarlayarak adam öldürme suçundan ağırlaştırılmış muebbet hapse çarptırılır.

Kaçırılan Berzan Akkuş bulundumu

Canlı yayına gelen bir telefon bağlantısında ismini vermek istemeyen izleyeci şunları söyledi. Berzan Akkuş eniştesi tarafından köye getirildi. Bunu köyde görmeyen ve bilmeyen yok! Ancak kimse korkusundan açıklayamıyor. Ben köyde yaşayan bir arkadaşımdan biliyorum. Oda korktuğundan dolayı olayı bana anlattı ve ben size iletiyorum ancak Berzan Akkuş Tacettin’in yerine gömülmedi dedi.

Müge Anlı yakınlarda kimse yokmu köylüler siz milletin efendisiniz bu suça ortak olmayın. Bu anne ile evlatlarına yardım edin. 2 aydır ölümden daha kötü bir hal aldılar artık buna son verin Kaçırılan Berzan Akkuş bulundumu gördünüz mü yaşıyormu durumu nedir? Eniştenin durumu nedir hal ve tavırları nasıldır bize bağlanan lütfen bilgi verin 2 ay oldu sizden rica ediyorum diyerek yardım çağrısında bulundu.

Berzan Akkuş Suriye yada İran bölgesinde bir yerde ancak devletimizin yaptırımları sınır dışına girdiğinden dolayı ben yetişemiyorum. Eğer ülke sınırları içerisinde olsa idi çoktan bulunurdu ancak Berzan Akkuş nerede bulundu yayınını en kısa zamanda yapacağını açıkladı!