Kadın 27. bölüm her şey seninle güzel şarkısını dinle

/ 2 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Kadın 27. bölüm her şey seninle güzel şarkısını dinle

1 Mayıs Kadın 27. bölüm her şey seninle güzel şarkısını dinle konumuzda aynı zamanda şarkının sözleri ve tarihinden de bahsettik. Eda Baba’nın seslendirdiği şarkıyı dinleyebilirsiniz. Eda Baba’nın söylediği hey şey seninle güzel şarkısı geceye damgasını vurdu peki Kadın 27. bölümdeki Eda Baba’nın söylediği şarkının adı neydi.

Dizi müziklerinin ve oyuncularının söylediği müzikler büyük ilgi görüyor. Dramatik dizi Kadın dizisindeki çalan şarkıların sonuncusu olan Her Şey Seninle Güzel şarkısını dinlemek için geldiğiniz konumuzda aynı zamanda haber detaylarımızda şarkının sözlerini de bulabilirsiniz. Eda Babanın söylediği şarkının adı hepimizin aklına kazındı.

Radyo programlarının bile dizi müziklerine ve şarkılarına yer vermesi bizler için çok önemli bir nokta. Yalnız içtiğim su değil aldığım nefes bile bu yağmur bu kar bile, yüzümdeki gözyaşının izleri onlar bile. Beklenmedik bir anda ayrılık gelip çatsa seninle paylaştığım tek bir gün yeter bana! Düğünde seslendirdiği şarkı hepimize dramatki gece yaşattı.