Kadın Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Başlıyor ?

/ 22 Eylül 2018 / / yorumsuz
Kadın Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Başlıyor ?

Kadın dizisi ne zaman başlayacak? 32. bölüm ile final yapan Kadın dizisi yeni bölümü ne zaman başlıyor ?  Fox TV ekranlarında Salı akşamları izleyici ile buluşan Kadın dizisi yeni bölümleri ne zaman başlayacak merak konusu olmuştu.  Kadın dizisi bittimi diye soran dizi takipçileri fox tv yönetiminin sonunda açıklama yapmasıyla rahatladı.  Peki Kadın Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Başlıyor ? Dizi 2 Ekim Salı Gecesi Foxtv Ekranlarında olacak..

Kadın dizisi yeni bölümleri

Kadın dizisi özeti (33. bölüm)

Enver’in hastaneye kaldırıldığını öğrenen Bahar büyük bir paniğe kapılır. Sarp ile karşılaşan Hatice ise bütün suçun Sarp’ta olduğunu düşünmektedir. Bahar, Arif’in itirafından sonra ona daha yakın davranmaya başlar. Arif’in ise Bahar’a olan sevgisi ise her geçen gün daha da artmaktadır. Şirin babasının başına gelenlerden dolayı kendini suçlar. Sarp’ı kaybetmekten korkan Pırıl, tüm olanlardan sonra Sarp’ı tekrar Amerika’ya gitmek için ikna etmeye çalışır. Sarp’ı ise büyük bir sürpriz beklemektedir…

Kadın dizisi özeti (34. bölüm)

Kocası Sarp’ın ölümünden sonra Bahar’ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan (7) ve Doruk (4)  Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı dizi “Kadın”, Salı 20.00’de FOX’ta!

 

 Benzer Konular