Kadın dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor?

/ 26 Nisan 2018 / / yorumsuz
Kadın dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor?

Bu yıl birçok dizi başladı ve erken bölümlerde final yaparak diziyi bitirdi yada bu sezon diziyi bitirme kararı aldı. Kadın final bölümünü bu sezonda izleyeceğiz ancak bu sadece sezon finali olacak. Tv kanalı ile anlaşmasını tamamlayan Kadın dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor işte ayrıntıları.

Yayın günü olarak zor bir gün seçen Kadın dizisi rakiplerinden ayrı kategoride olduğu için tutunabildi. Özge Özpirinçci ve ekibinin oynadığı dizide bu hafta olanlar reytinglerde birinci olmasını sağladı. Eşikya dünyaya hükümdar olmaz dizisinden daha çok reyting alması şaşırtıcı oldu.

Türkiyede ağır dram dizileri herzaman tutmuştur. Kadın dizisinin konusu da çocukları ile birlikte yaşam savaşı veren bir anneyi anlatıyor. Kulis arkadaşlarının da başarılı oyunculuk ahlakı ve becerisi diziyi zirveye taşıyarak yeni sezonu garantiledi.

Altyapısı yabancı dizi olan Women’dan uyarlanmış olsa da senaristin becerisi ile bağlantısı tamamen koparılmış ve Türkleştirilmiştir. Yapımcısından yazarına oyuncusuna her konuda başarılı kişilerin dahil olduğu dizi de başarı alınmıştır.

Kadın dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor?

Kadın dizisi yeni sezonda ekim ayının 2. haftası salı günleri saat 20:00 de tv ekranlarında 2. sezonu olarak ilk bölümünü verecek.