Kadın sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün

/ 5 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kadın sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün

Fox tv de yayınlanan ve yaz tatiline giren Kadın sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor. Kadın 5 haziran izleyenler dizinin sezon finali tekrarını da izlemek istediler. Dizi içerisindeki kritik noktalar ve eş değeri bir dizi olmayışı kadın dizisinin tekrarını gündeme taşıdı.

Reytinglerde yüksek puan alan Kadın sezon finali 5 haziran tekrarı olarak aranan kelime oldu. Sizlerden gelen talepler üzerine 5 haziranda oynamış olan Kadın dizisinin tekrar bölümü hangi gün saat kaçta yayın akışını liste halinde sunduk. Ramazan’a denk gelmesi nedeni ile dizinin son bölümünü izleyemeyenler için özeti şeklindeki sezon finali fragmanını da haberimizin detaylarına ekledik. Sizlerden ricamız dizileri yayın saatinde izlemeniz. Ancak kaçırmanız durumunda ise üzülmeyin her dizinin tekrar bölümü mevcut. 5 haziran Kadın sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta yayınlanıyor merak ediyorsanız işte size Fox Tv deki Kadın dizisinin tekrar yayın akışı.

Hafta içi her sabah 05:00 ve 10:00’da kadın dizisi tekrar bölümleri altyazılı olarak yayınlanmakta. Kadın sezon finali tekrarı Cuma 22:00’da yayınlanacak ayrıca Kadın sezon finali tekrarı nı kaçıranlar cumartesi günü 16:30 da izlemeleri için son şansları olacak. Bunun dışında Kadın sezon finali tekrarı dizinin yaz için komple tekrar vermesinin sonunda yayınlanacak. Sizin için izleyebileceğiniz en iyi saatler Cuma akşam 22:00 ve pazar günü 16:30 olacak. Fox tv de yayınlanacak olan Kadın tekrar bölümleri ile yaz ayında beraber olacağız.Benzer Konular