Kalbimin Sultanı 2. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün saat

/ 21 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kalbimin Sultanı 2. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün saat

20 Haziran günü oynayan Kalbimin Sultanı 2. bölüm tekrarı TV’de ne zaman hangi gün saat kaçta yayınlanıyor. Dizinin henüz ikinci bölümü olması aldığı reytingleri sayesinde 2. bölüm tekrarı arama listelerine girmiş bulunmakta. Buyrun Star TV’nin Kalbimin Sultanı 2. bölüm tekrarı yayın akışı ayrıntıları.

Dizi eski çağları romantik komedi tadında anlatıyor. Yapımı aşamasında senaryosu için ciddi bütçeler harcanan dizinin 2. bölüm tekrarı yayın akış listesi haberimizin sonunda liste halinde verilmiştir. Diziye yeni başlayanlar için kısaca özet verilmek gerekir ise bir gün prens şehre iner. Şehirde sahilde bir kıza ilgi duyar. Tabiki kız Prens olduğuna inanmadığı adam ile alay eder. Ancak Saraya çağrıldığında anlayan kız şok olur. Sarayda asıl görevi ajanlık olan kız şehzadelere yabancı dil eğitimi vermektedir.

Dizinin içeriği yaz sezonuna çok uygun oldukça romantik tadı ile Kalbimin Sultanı 2. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanacak yayın akış ayrıntılarımız aşağıdaki gibidir. Kalbimin Sultanı tekrarı genel yayın akışını alakalı konumuzdan takip edebilirsiniz.

Perşembe 23:15
Salı 01:15 Kalbimin Sultanı 2. bölüm tekrarı izleyebileceğiniz yayın akışıdır. Star Tv ekranlarında olacaktır.

Kalbimin Sultanı 2. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün saatBenzer Konular