Kalbimin Sultanı yeni bölüm ne zaman tekrarı hangi gün saat kaçta

/ 30 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Kalbimin Sultanı yeni bölüm ne zaman tekrarı hangi gün saat kaçta

Kalbimin Sultanı yeni bölüm ne zaman tekrarı hangi gün saat kaçta oynuyor? Star Tv’nin yeni dizisi Kalbimin Sultanı tekrarı saat kaçta yayınlandığının yayın akışı haberlerimizin ayrıntılarında. Kalbimin Sultanı yeni bölümleri hangi gün yayınlanıyor hangi kanalda merak mı ediyorsunuz ?

Kalbimin Sultanı Star Tv de yayınlanıyor. 2018 yaz dizisi olarak başlayacak dizi akşam saat 20:00’de oynayacak. Kalbimin Sultanı tekrarı hangi gün saat kaçta yayınlanacağının haberlerini Star Tv’den bilgi geldikçe sayfamızı güncelleyerek ileteceğiz. Şuan için dizinin Salı günleri oynayacağı duyumunu aldık. Başlangıç tarihi olarak ta haziran ayının 3. ve ya 4. haftası olarak ön görülüyor.

Yapımcılığını Burhan Özkan’ın finanse ettiği yeni dizi Star Tv ekranlarının eğlenceli yaz dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin tanıtım fragmanına bakacak olur isek eski tarihi anlatıyor. İstanbul’da deniz kenarına giden bir kız yakışıklı ve iyi giyimli adamı görür. Kız hadi tekneyi sür dese de bu adam aslında padişahtır. Kıza ben kaptan değilim padişahım dediğinde ise kız kahkahaya boğulur. Ancak saraya girmesi ile gerçekleri görür.

İş bu güzel kızımız artık sarayda Fransızca dersi vermektedir. Kalbimin Sultanı yeni bölüm ne zaman tekrarı hangi gün saat kaçta yayınlandığı ile ilgili ayrıntılı bilgiler haberimizin detaylarına eklenecektir.

Pazar günleri 15:30’da Kalbimin Sultanı tekrarı yayınlanmaktadır.Benzer Konular