Kalp Atışı Bahar neden öldü? Ege Kökenli diziden neden ayrıldı

/ 8 Eylül 2017 / / yorumsuz
Kalp Atışı Bahar neden öldü? Ege Kökenli diziden neden ayrıldı

Ekranların fenomen dizilerinden birisi olan Kalp Atışı’nda başrol karakterlerinden birisi diziden ayrıldı. Yaşanılan üzücü olay sonrasında izleyiciler oyuncunun neden ayrıldığını merak etmeye başladı.

MF Yapım tarafından hazırlanan başrollerinde Gökhan Alkan, Öykü Karayel, Ali Burak Ceylan ve Hakan Gerçek’in yer aldığı dizide Bahar karakteri bundan sonra dizide yer almayacaktır.

Eylül’e kendisini muayene ettirmek isteyen psikopat birisi, istediğini alamayınca eline aldığı uzun namlulu sniper ile çatıya çıktı. Herkese ateş etmeye başlayan ve dengesiz hareketler yapan bu kişi bir çok kişiyi yaralar. Çatıya çıkan bir polisi de vurmasıyla işler çığırından çıkmaya başlar. Olay yerine gelen Özel Hareket Polisleri de olaya müdahale etmeye çalışır. Tam bu sırada kapıya gelen acil hasta ambulansı işleri değiştirir. Doktorların hepsi kapıya çıkar. Çocukların yer aldığı ambulanstan hastaları hemen alıp hastaneye girmek isterler. Tam bu sırada çatıda yer alan psikopat ateş etmeye devam eder. Bahar cesur bir şekilde çocuğu kucağına alarak binaya girmek üzereyken kalbinin üst tarafından kurşun isabet eder. Arkadaşları hemen onu acilen müdahaleye taşırlar.

Ege Kökenli Bahar Kalp Atışı Dizisinden Neden Ayrıldı?
1 haftalık aranın ardından Bahar’ın durumu belli olur. Acil bölümünde yapılan onca müdahalelere rağmen hiç bir şey değişmez. Ve Bahar karakteri böylece diziye veda etmiş oldu.

Ege Kökenli senaryo gereği diziden ayrılmıştır. Kesinlikle herhangi bir problemden dolayı değildir. Oyuncuya yeni projelerinde başarılar dileriz.