KanalD Muhteşem ikili ne zaman başlıyor, Muhteşem ikili hangi gün?

/ 11 Ekim 2018 / / yorumsuz
KanalD Muhteşem ikili ne zaman başlıyor, Muhteşem ikili hangi gün?

Kerem Bursin yeni dizisi Muhteşem ikili hangi gün yayınlanacak yayın akışına henüz konmadı. Çekimleri devam eden Muhteşem ikili fragmanı youtube üzerinden dönmeye başladı.  KanalD Muhteşem ikili ne zaman başlıyor, Muhteşem ikili hangi gün ? şuan için net bilgi olmamakla beraber muhtemelen perşembe günleri yayınlanacak. Muhteşem ikili ne zaman yeni bölümleri yayınlanacak olursa bu sayfamızdan duyurulacak yayın akışı verilecektir.

Muhteşem İkili Fragmanı

Muhteşem ikili konusu şu şekilde ;  Biri Anadolu yakası diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiserleri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca (İbrahim Çelikkol) ile Mustafa Kerim Can (Kerem Bursin) teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesaret ve MKC’nin zekası ile başarılı sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu 2 adam ortak bir düşman edinmiştir. 2 komiser, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorundadırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha da zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarılı 2 komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutuyorken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu eski karısını aklından biran olsun çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

Muhteşem İkili Künyesi

Yapım: TMC

Yapımcı: Erol Avcı

Yönetmen: M.Çağatay Tosun

Senaryo: Başar Başaran, Emre Özdur Uygulayıcı

Yapımcı: Engin Sarıal

Müzik: Alpay Göltekin, Zeynep Alasya, Caner Özkan

Görüntü Yönetmeni: Selim Demiratar

Sanat Yönetmeni: Burhan Türk

2.Yönetmen: Filiz Adıgüzel

Kostüm Tasarım: Yasemin Akdaş Tekel

Muhteşem ikili dizi oyuncuları: İbrahim Çelikkol (Barca), Kerem Bürsin (Mustafa Kerim Can), Özge Gürel (Nilüfer), Öykü Karayel (Yağmur), Engin Şenkan (Feridun Barca), Zafer Algöz (Yüksel), Eren Hacısalihoğlu (Demiray Hazan), Bora Koçak (Semih Karan), Sabahattin Yakut (Volkan Önder), Özbek Kaplan (Metin Meriç), Alper Baytekin (Saffet), Gökay Müftüoğlu (Hasan), Onur Ayçelik (Barbaros), Su Demirel (Yasemin), Fatih Odabaş (Mehmet Kaan Can), Erden Alkan (Sabri Hoca), Alptekin Ertürk (Bekir Hazan)

Muhteşem ikili oyuncuları kimdir detaylı olarak sitemizde bulabilirsiniz.  Örnek olarak Muhteşem ikili Yağmur kim ? makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Muhteşem ikili yeni bölümleri hangi gün yayınlanıyor ise bu sayfada yayın akışını bulabileceksiniz. Takipte kalınız.Benzer Konular