Kanatsız Kuşlar 13.Bölüm Fragmanı 14 Eylül

/ 8 Eylül 2017 / / yorumsuz
Kanatsız Kuşlar 13.Bölüm Fragmanı 14 Eylül

ATV ekranlarında her Perşembe ilgi ile izlenen dizilerden birisi olan Kanatsız Kuşlar’ın 13.bölümü 14 Eylül’de ekrana gelecek. Yeni bölümde neler yaşanacağı merak ediliyor.

İsterseniz öncelikle son bölümü bir kez özetleyelim:

Nefise ile Muzaffer odada romantik anlar yaşarken kapı açılıyordu. Herkes açan kişinin Emre olduğunu sanmıştı. Ancak yeni bölümde bu kişinin Mert olduğu görüldü. Nefise bir yandan Muzeffer’i bir yandan da çocuklarını idare etmeye çalışıyor. Kızının doğum gününü bir kez daha kutladı. Tuba ise yine çirkefliklerine devam etmektedir. Mert’i korkutarak planlarına alet etmeye çalışıyor.

Zeynep ile Onur arasında da yakınlaşma devam ediyor. Ancak bunu gören Emre onu engellemeye çalışıyor. Bu arada sonunda Emre, Muzaffer ile Nefise’nin evlendiğini duyunca deliye döner. Baş başa çok romantik bir yemekte olan çiftin bu mutluluğunu bozmaya çalışan Tuba, Mert’in yemeğine ilaç katarak yine planlar içindedir.

Ahmet ise Ceylan’ın yaptıklarından sonra onu oradan uzaklaştırır. Cemre ise bilmediği bir işin içerisine girer. Model olacağını sanarak fotoğraf çektirmeye gider. Ancak başına geleceklerden habersizdir. Çünkü onu eskort kız diye sapıklar aramaya başlayacaktır.

Kanatsız Kuşlar heyecan dolu yeni bölümüyle 14 Eylül Perşembe akşamı yayında olacak.

İşte FragmanBenzer Konular