Kanatsız Kuşlar 15.Bölüm neler olacak özeti

/ 28 Eylül 2017 / / yorumsuz
Kanatsız Kuşlar 15.Bölüm neler olacak özeti

Bu akşam ATV’de 15.bölümüyle izleyici karşısında olacak olan Kanatsız Kuşlar’ın yeni bölümünde neler olacak ve yaşanacakları öğrenebilirsiniz. Perşembe akşamlarının vazgeçilmez yapımlarından birisi olan Kanatsız Kuşlar’da yine heyecanlı olaylar yaşanacak.

15.Bölüm Özeti

Muzaffer, oğlunu kaçıranların başında Emre’nin de olmasını kendine yediremez ve diğer çocuklarla birlikte hepsini evden kovar.

Bu olayın en kötü tarafı da, haberi Nefise’nin vermesini ister. Çocukların onun yüzünden bu hale geldiğini de belirtir. Peki Nefise bu kararı çocuklarına nasıl söyleyecektir?

Nefise, Emre’nin polise teslim edilmemesine karşılık çocukların evden gitmesini teklif etmektedir. Çocukları annelerine büyük kızgınlık duyacaktır.

Herkes sözünü tutacağını sandığı Muzaffer, Emre’yi şikayet etmeye karar verir.

Diğer taraftan Emre’nin Muzaffer’in öz oğlu olduğu olayı ile ilgili ise Nefise’ye tedirginlikle ve çelişkiler yaşatmaya devam etmektedir.

Emre’nin kurtulmasına tek bir çarenin Mert’in konuşması olduğundan dolayı bir umut beklenir. Fakat Mert, yaşadığı olaylardan dolayı psikolojik olarak travma yaşamaktadır.

Kardeşi için çırpınan Zeynep ise, onun hapse düşmemesi için sevgilisi olduğu Onur’dan yardım isteyecektir. Onur abisini ikna edecek mi merak edilmektedir.

Dizinin en önemli sahnelerinden birisi de Zeynep’in Ahmet’e tokat atması olacaktır.

Kanatsız Kuşlar heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ATV’de olacak.