Kanatsız Kuşlar 19.Bölüm neler olacak özeti

/ 25 Ekim 2017 / 1.667 / yorumsuz
Kanatsız Kuşlar 19.Bölüm neler olacak özeti

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden birisi haline gelen Kanatsız Kuşlar’ın 26 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak olan 19.bölümünde yaşanacaklar ile ilgili özet yayınlandı.

Muzaffer’in söyledikleri karşısında eli ayağına dolanan Nefise, artık işin sonuna doğru gelmektedir. Uzun zamandır karnında çocuğu olduğunu söyleyen Tuba, geçtiğimiz haftalarda yaşadığı olay sonrasında düşürmüştü. Ancak bunu Muzaffer’e söylemez. Bu olaydan habersiz olan Muzaffer ise onun evde kalacağını ev halkına söyler.


Muzaffer, Azime’yi ise ona özel olarak ilgilenmesi için emrine vermektedir. Sırrı öğrenmesine rağmen gizleyen ve bu olaylar sonrasında Nefise’ye karşı plan hazırlayan Muzaffer’in neler yapacağı merak ediliyor.

Onur, zorla nikah masasına oturtulan Zeynep’i kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Fakat Ahmet, son kozunu henüz oynamamış durumdadır.

Nefise sonunda kendisine karşı oynanan oyunları fark etmeye başlar.

Çocuklarını da alarak kendi yolunu çizmek ister. Bu karar, Muzaffer’i iyice çileden çıkarmaya yetecektir.

Emre ise Muzaffer’in annesine kötü davranışlar sergilediğini görünce olanlar olur. Öfkelenerek, Muzaffer’le yüzleşmek üzere şirketi basar. Emre ve Muzaffer’in yüzleşmesi, büyük olayların başlangıcı olacaktır.