Kanatsız Kuşlar 23.Bölüm Neler Olacak? 23 Kasım Özeti

/ 22 Kasım 2017 / / yorumsuz
Kanatsız Kuşlar 23.Bölüm Neler Olacak? 23 Kasım Özeti

ÖZET
Rahmi, öldü sandığı oğlu Ahmet için Zeynep’i suçlu ilan etmesinin ardından şok olaylar yaşanacak. Bu suçlamalara rağmen Zeynep yinede onu bir baba olarak anlamaya çalışır. Onu sakinleştirmek için yanına gider. Fakat karşılaştığı manzara onun için sıkıntılı zamanların başlayacağı anlamına gelmektedir.

Muzaffer, Nefise konusunda gidip gelmelerde ve ne yapacağını bilmemektedir. Kandırılmasına ve yalan söylenmesine karşı deliler gibi Nefise’yi özlemesi de bu işin cabasıdır. İlk başlarda sevmediği üvey annesini yeniden babası ile bir araya getirmek isteyen Mert, elinden geleni yapacaktır.

Emre ise henüz Muzaffer’e karşı iyi duygular içinde değildi. Onu görmek değil oturdukları evin yakınından bile geçmesine izin vermek istemez. Nefise ile Muzaffer’in yeniden bir araya gelmemesi için büyük çaba sarf eden Tuba, bakalım neler yapacak hep birlikte göreceğiz. Tuba’nın yapacağı planlar, bu defa Nefise’nin canını çok acıtacaktır.


Emre yeni başladığı işte yaptığı hatalar yüzünden iş yerine borçlanır. Ancak patronu ona ummadık bir cevap verecektir. Mahallenin yeni gizemli ismi Talat’ın neler yapacağı merak ediliyor.

Kanatsız Kuşlar 23 Kasım Perşembe akşamı ATV ekranlarında 23. bölümüyle yayında olacak.