Kanatsız Kuşlar 25.Bölüm Neler Olacak? 7 Aralık Özeti

/ 5 Aralık 2017 / / yorumsuz
Kanatsız Kuşlar 25.Bölüm Neler Olacak? 7 Aralık Özeti

ATV ekranlarında geçtiğimiz hafta yine heyecanlı bölüm ile yayında olan dizinin 7 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak olan 25.bölümünün özetini bulabilirsiniz.

25.BÖLÜM ÖZETİ
Azime, son bölümde Tuba’yı merdivenlerden düşürmenin korkusu içerisindedir. Mert’in velayet konusu Muzaffer’in canını iyiden iyiye sıkacak gibi görünüyor. Almanya’daki dedesi tarafından görevlendirilen avukat tarafından, tehdit edilmektedir.

Nefise’nin tüm olanları unutup yapacakları Mert’i kurtarmaya yetecek mi merak ediliyor.

Boşanma arefesinde olan ikili yeni bir döneme girecek. Karısının yaptığı fedakarlık, Muzafer’in içindeki tüm olan biteni eritecek gibi görünüyor.

Kemal, kendi kızının yaptığı oyunu anlamış ve bundan dolayı Emre’ye daha fazla güven duymaya başlamıştır. Kemal’in bu desteği sonrasında Muzaffer’in karşısına çıkan Emre’nin ne yapacağı merak ediliyor.

Onur’un yeni bölümde Zeynep’e çok güzel bir sürprizi vardır. Bu sürpriz zaten fragmanda da görüldüğü gibi “Evet” olarak olumlu tamamlanıyor.

Zeynep’in çok şaşırdığı bu olay sonrasında neler olacağı şimdiden merak konusu oldu.

Fakat her şey güzel gittiği anda farkına varmadıkları kötü bir olay başlarına gelecektir. Ahmet’in yeni planı ne olacak merak edilmektedir.Benzer Konular