Kanatsız Kuşlar dizisi oyuncu kadrosu konusu ATV

/ 8 Mayıs 2017 / / yorumsuz
Kanatsız Kuşlar dizisi oyuncu kadrosu konusu ATV

ATV ekranlarında yaz sezonu için hazırlıklar hız kazanmaya başladı. Kanatsız Kuşlar isimli yeni dizi ile ilgili detaylar belli oldu.

Koliba Film tarafından hazırlanan ve başrollerinde Ümit Kantarcılar, Seda Türkmen, Melis Tüzüngüç ve Ahmet Varlı gibi ünlü isimlerin yer alacağı dizinin çekimleri başladı. Diziler konusunda başarılı bir kanal olan ATV’nin yeni yapımı bakalım nasıl performans sergileyecek hep birlikte göreceğiz.

TANITIM FRAGMANI

DİZİNİN KONUSU
Merakla beklenilen yapımın hikayesi hakkında detaylı bilgileri ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. Bu konuda sizden birazcık sabır bekliyoruz…

KANATSIZ KUŞLAR DİZİSİ OYUNCULARI KARAKTERLERİ İSİMLERİ

1- Ümit Kantarcılar

10 Ekim 1987 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Maltepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Rol aldığı diziler arasında Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Pis Yedili, Şehrin Melekleri ve Kaçın Kurası gibi yapımlar yer almaktadır.

2- Seda Türkmen

1 Ocak 1986 yılında İzmir’de dünyaya gelen ve eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Oynadığı yapımlar arasında Papatyam, Annem Uyurken, Fatih-Harbiye, Mutlu Ol Yeter ve Hayatımın Aşkı isimli diziler yer alıyor.

3- Melis Tüzüngüç

4 Ekim 1994 İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gökhan Özen ile Yıldız Masalı dizisinde rol almıştır.

4- Ahmet Varlı

25 Mart 1984 Trabzon’da dünyaya gelmiştir.

5- Servet Pandur

6- Fatih Al

7- Yusuf Baymaz

8- Evren Bingöl

NE ZAMAN BAŞLAYACAK VE FRAGMANI
Kanatsız Kuşlar, yakında ATV’de başlıyor! Sevilen yapımın fragmanı yayınlandıktan sonra eklenecektir.Benzer Konular