Kanatsız Kuşlar Tuba ölecek mi? Seda Türkmen diziden ayrılacak mı

/ 30 Kasım 2017 / / yorumsuz
Kanatsız Kuşlar Tuba ölecek mi? Seda Türkmen diziden ayrılacak mı

Ekranların sevilerek izlenen dizilerden birisi olan Kanatsız Kuşlar, yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Perşembe akşamlarının reyting rekorları kıran dizisinin 7 Aralık’ta yayınlanacak olan 25.bölümü şimdiden heyecanla bekleniyor. Merdivenlerden düşen Tuba ölüyor mu? Seda Türkmen diziden ayrılıyor mu? İşte detaylar..

TUBA ÖLDÜ MÜ?
Yeni bölümleri heyecanla izlenen dizide Tuba’nın yaptıklarını öğrenen Azime, konağa gelerek onu tehdit edecektir. Nefise ile Muzaffer’i tekrar barıştırarak eski konumuna dönmek isteyen Azime’nin söyledikleri Tuba’yı şok etmektedir. Hatta yatağa girdiğini Muzaffer’e söylediğini anlatınca daha da şok olmuştur. Elleriyle onu ittiği sırada merdivenlerden düşen Tuba’nın ölüp ölmeyeceği merak ediliyor. Bu konu hakkında güzel tahminlerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. Büyük bir ihtimal ile ölmeyecek ve düşme sonrasında bu durumu lehine çeviren kişi Tuba olacak. Muzaffer’in ilgisini görecek ve yaptığı oyunları göz ardı edecek.

Barıştırma planları boşa düşecek olan Azime’nin yeniden neler yapacağı merak ediliyor. Çünkü Nefise oğlu için Kemal’in yanına gider. Onları yine beraber gören kocası ona yine büyük kin tutacaktır.

SEDA TÜRKMEN DİZİDEN AYRILACAK MI?
Henüz bu konuda herhangi bir açıklama yapılmadı. Herhangi bir gelişme yaşandığı takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.