Kanatsız Kuşlar’da yeni gelen oyuncu Nefise’nin kocası mı?

/ 17 Kasım 2017 / / yorumsuz
Kanatsız Kuşlar’da yeni gelen oyuncu Nefise’nin kocası mı?

ATV ekranlarında yeni bölümleriyle izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Kanatsız Kuşlar’ın 23 Kasım’da 23.bölümü yayında olacak.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümüyle reytinglerde zirve yapan dizinin dün akşamki bölümünde yine birbirinden heyecanlı olaylar yaşandı. Son sahnede yürekler ağza geldi diyebiliriz. Rahmi kendini dükkana kapatarak intihar etmek üzereyken oraya gelenler sayesinde vazgeçti. Ancak bu defa daha büyük bir tehlike vardı. Silahı Zeynep ve Onur’a doğrulttu. Çünkü Ahmet’i onların öldürdüğünü düşünüyor. Gelelim önümüzdeki haftada yaşanacaklara…

Kim Ölüyor?
Yeni yayınlanan tanıtım fragmanında cenaze ve mezarlık görüntüleri yer alıyor. Ve arabadan inen bir adam dikkat çekiyor. Bu kişi çocukların babası, Nefise’nin kocası mı? Tüm izleyicilerin görüşleri bu yönde yer alıyor. Bakalım bu sürpriz isim kim? Hep birlikte göreceğiz.

Fragman

Arkadaşlar bu konuda sizlere tahminimizi yazmak istiyoruz. Yeni bölümdeki cenaze Rahmi’nin ve yeni gelen karakter ise Rahmi’nin kardeşidir. Ahmet ile amcası diğerlerinden intikam alacak!