Kara Yazı dizisi neden final yaptı sona erdi

/ 8 Mayıs 2017 / / yorumsuz
Kara Yazı dizisi neden final yaptı sona erdi

Kanal D ekranlarında büyük umutlarla başlayan ancak beklenen sonucu vermeyen dizinin final yapması izleyicileri üzdü.

İlk olarak Salı akşamları yayında olan dizinin final yapması sonrasında tartışma başladı. Kanal yönetimine tepki gösteren izleyiciler, dizinin farklı bir kanalda yayınlanmasını istiyor.

Aldığı reytingler yüzünden ekrana veda eden yapım hakkında görüş ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Hayatımızda zaman zaman rastladığımız hatta kimi zaman üzülerek dinlediğimiz hikâyelere benzer bir öykü olan bir genç kızın yaşam mücadelesini anlatan Kara yazı dizisi yine izleyicilerini ekranlara bağlayacak.

Yeni bir dizi olan Kara yazı bir genç kızın babası tarafından gördüğü psikolojik ve şiddet dolu bir baskıyla hayatını nasıl sürdürdüğünü anlatırken bir yandan da kendini sadece başarılı olmaya adamış bir karakteri anlatıyor. İzlemeye doyamayacağınız bu dizi 4 Nisan Salı akşamı kanal d ekranlarında yayınlanacak. Henüz 2. Bölümü gösterilecek bu dizi daha ilk bölümüyle başarıyı yakalamış ve izlenme rekorları kırmaya başlamış Kara yazı usta oyunculuklarıyla kaçırmak istemeyeceğiniz ve keyifle izleyeceğiniz bir dizi olacak.

Yayın günü değişen dizinin ikinci yayın günü Pazar olmuştu. Bugünde istenilen izlenme oranlarına ulaşamayan dizi ekrana veda etti.Benzer Konular