Kara Yazı dizisi oyuncu kadrosu konusu nerede çekiliyor?

/ 1 Şubat 2017 / / yorumsuz
Kara Yazı dizisi oyuncu kadrosu konusu nerede çekiliyor?

Çok yakında Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Dramaların meşhur senaristlerinden olan Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yeni kurmuş olduklar yapım şirketi Dark Story, çok yakında yeni diziyi Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

2016 yılının sonlarına doğru açılan yeni yapım şirketinin ilk işi Kara Yazı dizisi oldu.

Yönetmeni belli olan diziyi Neslihan Yeşilyurt’un yöneteceği Kara Yazı ismindeki yeni drama dizisinin oyuncu cast çalışmaları devam ediyor.

KARA YAZI YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı ve Ushan Çakır’ın başrollerinde yer aldığı dizinin ne zaman başlayacağı açıklandı. 28 Mart Salı akşamı 1.bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak.

DİZİNİN KONUSU
Yeni dizinin hikayesi ve diğer detayları belli oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

KARA YAZI DİZİSİ OYUNCULARI İSİMLERİ LİSTE
Dizinin oyuncu cast çalışmaları devam ediyor. Bazı oyuncular ile anlaşma yapıldığı belirtildi. Bazı isimlerle ise imza aşamasına gelindiği belirtiliyor. Oyuncu kadrosundan isimler ilerleyen günlerde sayfamızda olacak.

Emre Kınay (Halil Uluçınar)


5 Mart 1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen ise Arap kökenlidir. Ünlü oyuncu Dostlar Tiyatrosu, Bakırköy Belediye Tiyatroları gibi önemli yerlerde görev yapmıştır. Yılan Hikayesi dizisinde Erkan Ağa karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkan oyuncu daha sonra İclal Aydın ile birlikte İki Aile isimli yapımda rol almıştır. Daha sonra ise Güneşi Beklerken adlı yapımda rol almıştır. Son olarak ise geçtiğimiz yaz aylarında başlayan Güneşin Kızları isimli dizide Haluk rolü ile izleyici karşısında olmuştur.

Haluk Bilginer (Oğuz Karahan)

1954 İzmir’de dünyaya gelmiştir. Tiyatronun önemli isimlerinden olan ünlü oyuncu, seslendirme sanatçılığı da yapmaktadır. Rol aldığı diziler arasında Eyvah Babam, Tatlı Hayat, Ezel, İstanbul’un Altınları, Acayip Hikayeler, Kaçak ve Masum gibi yapımlar yer almaktadır.

Zeynep Çamcı (Yaren Uluçınar)

11 Aralık’ta Bodrum’da dünyaya gelen oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde almıştır. Beni Böyle Sev ve Recep İvedik isimli yapımlarda rol alarak adından uzun süre bahsettirmiştir. Son olarak Seviyor Sevmiyor dizisinde Deniz karakterini canlandırmıştır.

Ushan Çakır (Mehmet Karahan)


1984 İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Oynadığı yapımlar arasında Bir İstanbul Masalı, 20 Dakika, Kurt Seyit ve Şura ve Leyla İle Mecnun gibi yapımlar yer almaktadır.

Burak Çelik (Erdem Demir)

Gülper Özdemir (Derya Uluçınar)

Nilgün Türksever (İclal Karahan)

Aslı Orcan (Elif Karahan Soydaş)

Tansu Taşanlar (Kadir)

Zehra Yılmaz (Melisa)

Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk)

Leyla Kader İlhan (Esma)

Şenol Önsel (Turgut)

Sedef Akalın (Aslı)

Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül)

NEREDE ÇEKİLİYOR?
Dizinin set adresleri ve nerede çekildiği hakkında ilerleyen günlerde açıklama yapılacaktır.

TANITIM FRAGMANIBenzer Konular