Kardeş Çocukları Dizisi Ne Zaman Başlıyor, Oyuncular Kimdir?

/ 10 Ocak 2019 / / yorumsuz
Kardeş Çocukları Dizisi Ne Zaman Başlıyor, Oyuncular Kimdir?

Kardeş Çocukları Dizisi Ne Zaman Başlıyor, Oyuncular Kimdir? makalemize hoşgeldiniz. Sarsıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyenlerin büyük beğenisini toplayacak olan çok yakında STARTV ekranlarına gelecek. Kardeş Çocukları oyuncu kadrosunda; Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu ve Murat Daltaban yer alıyor.

Kardeş Çocukları Dizisi Ne Zaman Başlıyor
Kardeş Çocukları Dizisi Ne Zaman Başlıyor

Kardeş Çocukları Dizisi Konusu ne?

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Engin Altan, Evrim Doğan, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez’in paylaştığı “Kardeş Çocukları” çok yakında Star’da başlıyor.

Sarsıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyenlerin büyük beğenisini toplayacak olan Kardeş Çocukları’nda yıllar önce birbirinden kopan iki kız kardeşin; Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay’ın (Nur Fettahoğlu) yıllar sonra benzer kaderleri yaşayan kızlarıyla sınavını konu alan dizi soluksuz hikayesiyle her hafta izleyenleri ekran başına toplayacak.

Ümran ve Umay’ın Hayatlarının Sınavı… Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay (Nur Fettahoğlu). Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur. Senaryosunu Sırma Yanık’ın, yönetmenliğini Faruk Teber’in üstlendiği “Kardeş Çocukları” çok yakında Star’da ekrana gelecek.

Kardeş Çocukları Dizisi Oyuncular Kim Kimdir?

Yıldırım Saner - Mehmet Aslantuğ

Yıldırım Saner – Mehmet Aslantuğ ; Yıllar sonra, düşman kız kardeşlerin hayatına yeniden girdiğinde büyük bir sırla karşılaşacak! .

Ümran Çetin – Ayça Bingöl ; İhanetin en ağırıyla sınanan Ümran, kızı için düşmanına karşı yeni bir sınava hazır! .

Umay Karay – Nur Fettahoğlu ; Geçmişini yıllar sonra kanlı canlı karşısında bulmak, Umay Karay’ın en büyük kabusu olacak. .

Volkan Demir- Furkan Andıç ; Hayatını hiç bitmeyen bir partide gibi yaşayan Volkan’ın renkli hayat tarzı onun yüzüne taktığı, şeytan tüyü maskesidir sadece. .

Hayat Çetin- Afra Saraçoğlu ; Teyzesinin pırıltılı dünyasında, gerçek ve yalanın birbirine karıştığı yepyeni bir hayata adım atacak. .

Cemal Çetin- Murat Daltaban; Cemal, düşman kardeşlerin sırrını iki dudağının arasında taşıyor. .

Hayal Karay- Alara Turan ; Varlığını bile bilmediği kuzeni Hayat’a kavuşması, Hayal’i kökten değiştirecek.

kardeş çocukları hayat ve volkan
kardeş çocukları hayat ve volkan

Kardeş Çocukları Dizisi Tanıtım

Gold Film’in yapımcısı olduğu dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber otururken, senaristliğini ise Sırma Yanık üstleniyor.

Ümran ve Umay’ın Hayatlarının Sınavı…

Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran ve Umay. Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur.

Kardeş Çocukları Dizisi Afra Saraçoğlu Hayat, Furkan Andıç ise Volkan karakterine hayat verecek. Dizide, bambaşka dünyalardan, kaderin oyunuyla bir araya gelen iki gencin hikayesi izleyenleri etkisi altına alacak.

Ayça Bingöl’ün canlandırdığı Ümran karakterinin kızı olan Hayat, ücra bir köyde yaşarken hayatı bir anda değişecek. İstanbul’da, magazin figürü olarak tanıdığı Umay Karay’ın (Nur Fettahoğlu) teyzesi olduğunu öğrenen Hayat, İstanbul’da yaşamak zorunda kalması tüm dengeleri alt üst edecek.

İstanbul cemiyetinin gözde ailelerinden Karaylar’ın oğlu gibi yetiştirdiği Volkan’ın hiç beklemedikleri bir anda hayatlarına dahil olan Hayat’tan etkilenmesi Umay’ın kızı Hayal’in (Alara Turan) yıkılmasına neden olacak.

Kardeş Çocukları Dizisi Tekrarı Hangi Günler Saat Kaçta? makalemizden dizinin tekrar bölümleri ne zaman yayınlanacak bilgi alabilirsiniz.Benzer Konular