Kardeş Çocukları Dizisi Tekrarı Hangi Günler Saat Kaçta?

/ 25 Aralık 2018 / / yorumsuz
Kardeş Çocukları Dizisi Tekrarı Hangi Günler Saat Kaçta?

STAR TV Kardeş Çocukları Dizisi Tekrarı Hangi Günler Saat Kaçta?  Yakında Star tv ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan, Kardeş Çocukları dizisi oyuncu kadrosu; Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu ve Murat Daltaban’dan oluşuyor. Gold Film’in yapımcısı olduğu dizinin yönetmen koltuğunda ise Faruk Teber otururken, senaristliğini ise Sırma Yanık üstleniyor.

Kardeş çocukları dizisi tekrarı hangi günler

Kardeş Çocukları tekrarı hangi günler yayınlanacak saat kaçta?

Star tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Kardeş Çocukları dizisi yeni bölümleri büyük ihtimalle Cumartesi günü yayınlanacak.  Dizinin Tekrar bölümleri haftaiçi ve haftasonu Star izleyicisi ile buluşacak. Kardeş Çocukları yeni bölümleri ekranlara geldiğinde ve Star tv yayın akışına yazıldığında bu sayfadan tekrar bölümleri hangi gün saat kaçta yayınlanacak öğrenebileceksiniz. Yayın akışı her hafta değiştiği ve saatler farklılaştığı için güncel listeyi bu sayfadan takip edebileksiniz.

Kardeş Çocukları konusu

Sevilen oyuncular Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu dizide iki kız kardeşi canlandıracak.

Kardeş Çocukları’nda; Ayça Bingöl, yoksulluklarla dolu bir köyde kızı Hayat’la yaşam savaşı veren mücadeleci bir anneyi canlandırıyor. Yıllar önce yaşadıkları köyü terk ederek İstanbul’a giden ve kendisini yoktan var eden Umay karakterine ise Nur Fettahoğlu hayat veriyor. Dizide, yaptığı evlilikle İstanbul sosyetesine adım atan Umay, kızı Hayal ve eşi Tarık Reşat’la yaşadığı kusursuz hayatı bir gecede değişecek.

İki bambaşka hayat kuran Ümran ve Umay’ın verdikleri sınavı konu alan dizide kader önce kızları Hayat ve Hayal’i bir araya getirecek. Ümran ve Umay ise yıllar sonra yeniden yan yana geldiğinde geçmişin karanlık sırları ortaya çıkmaya başlayacak.

Ümran ve Umay’ın Hayatlarının Sınavı…
Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay (Nur Fettahoğlu). Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur.

Kardeş Çocukları oyuncuları

Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu ve Murat Daltaban.

 

Kardeş Çocukları Dizisi Tekrarı Hangi Günler Saat Kaçta? makalemizin sonuna geldik. Dizi yayın akışında yerini aldığında bu sayfada güncelleme yapılarak sizlere bilgiler verilecektir. Bakalım yeni dizi nasıl olacak. Yorumlarınızı bekliyoruz.Benzer Konular