Kayıtdışı dizisi oyuncu kadrosu konusu ve karakterleri

/ 26 Ağustos 2017 / / yorumsuz
Kayıtdışı dizisi oyuncu kadrosu konusu ve karakterleri

Çekimleri Ağustos ayının başında başlayan ve yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisi olan Kayıtdışı dizisinin dün akşam ilk tanıtımı yayınlandı. Karga Seven Pictures tarafından hazırlanan ve yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu dizinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert, Rutkay Aziz, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, Tugay Mercan, İsmail Hacıoğlu, Müge Boz, Serdar Orçin ve Nur Sürer yer alıyor. Eylül ayında izleyici karşısında olacak olan dizinin hakkında tüm merak edilenleri bulabilirsiniz.


DİZİNİN KONUSU
Bir suç çetesini bitirmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanının hikayesi konu alınmaktadır. Aksiyonu bol olacak olan yapım heyecanla bekleniyor.

KAYITDIŞI DİZİSİ OYUNCULARI KARAKTERLERİ VE İSİMLERİ

Erkan Petekkaya

12 Aralık 1970 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Kilosu 78 kiloda ve boyu 1.89 boylarındadır. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan alarak tamamlamıştır. İlk olarak Aynalı Tahir isimli dizi ile oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra ise Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli yapımda milyonlarca kişinin sevdiği isimler arasında yer almıştır. Rol aldığı dizilerden bazıları ise şöyle: Dila Hanım, Benim Hala Umudum Var, Hanımın Çiftliği ve Paramparça dizileridir.

Songül Öden

17 Şubat 1977 yılında Diyarbakır’da dünyaya geldi. Boyu 1.70 olan ve 55 kg. Eğitimi Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümünden alarak tamamlamıştır. İlk olarak Ferhunde Hanımlar ile izleyici karşısına çıkmıştır. Oynadığı diziler arasında Vasiyet, Havada Bulut, Gümüş, Umutsuz Ev Kadınları ve Acı Aşk gibi yapımlar yer alıyor.

Dolunay Soysert

25 Mart 1973 yılında Adana’da dünyaya gelen oyuncu, İstanbul Üniversitesi’nde eğitim almıştır. Bir İstanbul Masalı ve Bebeğim dizilerinde başarılı bir performans göstermiştir. Geçtiğimiz sezonlarda yayınlanan Seddülbahir 32 projesinde yer aldı.

Nur Sürer
21 Haziran 1954 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Oynadığı diziler arasında Asi, Ihlamurlar Altında, Gülizar, Kurşun Yarası ve Kabuslar Evi isimli projeler yer alıyor.

Tugay Mercan

10 Aralık 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Eğitim konusunda Haliç Üniversitesi tiyatro ve oyunculuk mezunu olmuştur. Suskunlar dizisinde Zeki rolünü canlandırdıktan sonra sevilenler arasında kendine yer buldu. Rol aldığı diziler arasında Asla Vazgeçmem, Suskunlar, Kayıp Şehir, Tatar Ramazan gibi yapımlar yer alıyor. Yeni sezonda Kayıtdışı dizisinde rol alacaktır.

Rutkay Aziz

Ali Düşenkalkar

Burak Yamantürk

İsmail Hacıoğlu

Serdar Orçin

Kadim Yaşar

Müge Boz

TANITIM FRAGMANI

NEREDE ÇEKİLİYOR
Dizinin tüm çekimleri İstanbul içinde yapılmaktadır. Farklı bir set adresi olduğu takdirde sizinle buradan paylaşmaya devam edeceğiz.Benzer Konular