Khabib vs Mcgregor maçı hangi kanalda ? Ne Zaman ?

/ 3 Ekim 2018 / / yorumsuz
Khabib vs Mcgregor maçı hangi kanalda ? Ne Zaman ?

Khabib Nurmagomedov Mcgregor maçı nezaman diye merak eden UFC tutkunları için Khabib vs Mcgregor maçı ne zaman yayınlanacak araştırdık.  Conor Mcgregor Khabib maçı 7 Ekim pazar günü yayınlanacak.  Peki Khabib vs Mcgregor maçı hangi kanalda ? Khabib Nurmagomedov maçı hangi kanalda yayınlanacak size söyleyelim maçı ücretli yayın yapan S Sports Plus kanalı yayınlamaktadır.

 

Khabib vs Mcgregor maçı hangi kanalda ?

McGregor ile Khabib arasında olacak UFC maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta ?
UFC’nin en prestijli iki boksörü olan Khabib Nurmagomedov vs Conor McGregor karşılaşması 7 Ekim Pazar günü sabah saat 05.00’de canlı yayınla S Sport Plus kanalında  boks severler ile buluşacak.  Ultimate Fighting Championship ( UFC)  organizasyonunda yılın karşılaşması olarak lanse edilen boks maçı sadece S Sport Plus kanalında izlenebilecek.  Dağıstan kökenli Khabib Nurmagomedov ve İrlandalı Conor McGregor arasındaki mücadele ABD’nin Las Vegas kentinde yer alan, T-Mobile Arena’da yapılacak. Khabib-McGregor arasındaki karşılaşma, 7 Ekim Pazar günü sabah saat 05.00 (6 Ekim gecesi) canlı yayınla S Sport Plus’ta ekrana gelecek.

S Sport Plus nasıl izlenir ? S Sport Plus frekansı ne ?

S Sport Plus aslında bir televizyon kanalı değil yani uydu frekansı yada yayını yok. Tivibu,  Digiturk, Dsmart gibi platformlarda yer almıyor.  Sadece internet üzerinden hizmet veren bir mobil uygulama.  Uygulamayı Google Play yada App Store üzerinden indirip Android yada Apple cihazınızdan istediğiniz gibi izleyebiliyorsunuz.  Telefon, tablet yada bilgisayar üzerinden izleyebileceğiniz S Sport Plus kanalını aynı zamanda bilgisayarınızı televizyona bağlayarak geniş ekrandandan izleyebilme şansınızda mevcut.

Khabib Nurmagomedov dini, nereli ?

Khabib Nurmagomedov kimdir ?
20 Eylül 1988 doğumlu olan Khabib Nurmagomedov nereli diye soracak olursanız Khabib, Avar asıllı bir Rus’tur. UFC hafif siklet şampiyonudur. 26 müsabakalık yenilgisiz kariyeriyle, karma dövüş sanatlarında güncel en uzun süre yenilgisiz seriye sahip kişidir. Khabib Nurmagomedov dini, İslam olup UFC tarihinin ilk Rus ve Müslüman şampiyonudur.Benzer Konular