Kim Milyoner Olmak İster 1 Aralık Yarışmacıları Kimdir?

/ 2 Aralık 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 1 Aralık Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 789. Bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak ister 1 Aralık yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor.

Kim Milyoner Olmak İster 789. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Kübra Nur Güneş Kimdir?

Kübra Nur Güneş, 27 yaşında. İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışıyor. Sabancı Üniversitesi mezunu. Yoga eğitmenliği ve meditasyon koçluğuda yapmış olan Kübra Nur Güneş, ERASMUS yaparak İspanya’da staj yapmış. Kübra Nur Güneş Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Ali Akgün Kimdir?

Ali Akgün, 1970 doğumlu. Ankara’dan geliyor ama aslen Adanalı. Ankara Üniversitesi Fizik bölümü mezunu. Yazılım ve 3d modelleme üzerine çalışan Ali Akgün, android uygulamalar geliştiriyor. Freelance olarak çalışıyor. Özel sektörün çok fazla Ankara’da yoğun olmadığını dile getiren Ali Akgün annesini 2 yıl önce kaybetmiş. Yarışmaya arkadaşı ile birlikte katılan Ali Akgün yarışmadan kaç lira kazandı 7500 TL kazandı.

 

Dersu Deniz Daşcı Kimdir?

Dersu Deniz Daşcı, 18 yaşında. Ankara’dan geliyor. Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1. sınıf öğrencisi. ODTÜ’de sutopu takımında. 4 yıldır sutopu oynuyor. Bir hukuk bürosunda staj yapıyor. Dersu Deniz Daşcı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına kardeşi ve arkadaşı ile gelmiş. Dersu Daşcı yarışmadan teselli ikramiye olan 1000 tl ile ayrıldı.

 

Nil Özçırpan Kimdir?

Nil Özçırpan, 1971 doğumlu ve Ankara’dan katılıyor. Özel sektörden emekli olmuş. Daha önce inşaat sektöründe çalışan Nil Özçırpan yarışmaya annesi ile beraber gelmiş. Nil Özçırpan Kim milyoner olmak ister yarışmasından 7500 TL alabilecekken süresini iyi kullanamadı ve 1000 tl teselli ikramiyesi ile yarışmadan ayrıldı.

 

Ulaş Bahçuvan Kimdir?

Ulaş Bahçuvan, Lüleburgazdan geliyor. Manavı var manav işiyle uğraşıyor. 60 yıllık aile işletmesini işletiyor. Esnaflıktan memnun olduğunu dile getiren Ulaş Bahçuvan Kim milyoner olmak ister yarışmasından 30000 TL kazandı.

 

Selcan Terzi Kimdir?

Selcan Terzi, İstanbul’da ailesi ile yaşıyor. Akademide beden eğitimi öğretmenliği okuyan Selcan Terzi bir beyaz eşya firmasında çalışıyor. Gelmeden önce iş arkadaşlarının beklentilerinin yüksek olduğunu dile getiren Selcan Terzi yarışmaya kuzeni ile beraber gelmiş. Selcan Terzi yarışmadan 7500 TL kazandı.

 

Murat Karahan Kimdir?

Murat Karahan, İstanbul Beykoz’dan geliyor. Şehir Hatlarında Barış Manço gemisinde kaptan. 2 tane kızı var. Çocuklarına bir anı olarak kalması için yarışmaya katılan Murat Karahan yarışmaya arkadaşı ile beraber gelmiş. Murat Karahan Kim milyoner olmak ister yarışmasından teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.

 

Nihal Büyükdereci Kimdir?

Nihal Büyükdereci, İstanbul’dan katılıyor. Aslen Rizeli. Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği mezunu olan Nihal Büyükdereci, 5 yıldır ana sınıfı öğretmenliği yapıyor. Çocukları sevmenin ana sınıfı öğretmenliğinin ilk kurallarından birisi olduğunu dile getiren Nihal Büyükdereci yarışmaya 1 yıldır evli olduğu eşi ve yakın arkadaşı ile gelmiş. Nihal Büyükdereci kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç lira kazandı derseniz hemen söyleyelim. 30000 TL kazandı.

 

Görkem Üstündağ Kimdir?

Görken Üstündağ, İstanbul’dan katılıyor. Evli ve 3.5 yaşında bir oğlu var. Elektrik elektronik mühendisi. Aile firmasında aydınlatma malzemeleri ithalatı yapıyor. Görkem Üstündağ yarışmaya eşi ile gelmiş. Görkem Üstündağ yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Nubar Çankar Kimdir?

Nubar Çankar, İstanbul’dan katılıyor. Kuyumcu. Spor olarak yoga ile ilgileniyor. İstanbul doğumlu ailesi Diyarbakır’lı. Doğuştan bir gözü mavi bir gözü yeşil olan Nubar Çankar yarışmaya arkadaşı ile gelmiş. Nubar Çankar Kim milyoner olmak ister yarışmasından 1000 tl teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Kim Milyoner Olmak İster 1 Aralık yarışmacıları bu şekilde idi.  Kim Milyoner Olmak İster 1 Aralık bölümü Murat Yıldırım’ın, Hayat bir sınavdır umarım bu sınavda çok başarılı olursunuz sözleri ile bitiyor.  Kim Milyoner Olmak İster 789. bölüm Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır. Dilerseniz pazartesi günü yayınlanan bölümün yarışmacılarını tanıttığımız Kim Milyoner Olmak İster 26 Kasım Yarışmacıları Kimdir? makalemize de göz atabilirsiniz.