Kim Milyoner Olmak İster 10 Aralık Yarışmacıları Kimdir?

/ 11 Aralık 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 10 Aralık Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 792. Bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak ister 10 Aralık yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor.

 

Kim Milyoner Olmak İster 792. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Işıl Şenol Kimdir? Işıl Şenol, yarışmaya Lüleburgaz’dan katılıyor. 36 yaşında ve öğretmen olan Işıl Şenol ingilizce öğretmeni. Evli ve 2 tane oğlu olan Işıl Şenol yarışmaya eşi ile beraber gelmiş. Öğretmen Işıl Şenol yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.  

Mehmet Sabri Şenol Kimdir? Mehmet Sabri Şenol, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü öğretim üyesi. Dramaturji bölümü mezunu. YÖK’ün geç kontenjan vermesi nedeniyle başvuruların az olduğunu ve yeterli katılım olmadığını söyleyen Mehmet Sabri Şenol boş vakitlerinde alternatif sahnelerde oyun yönettiğini dile getirdi. Yarışmaya kuzeni ile gelen Mehmet Sabri Şenol Kim milyoner olmak ister yarışmasından teselli ikramiyesi 1000 tl ile ayrıldı.  

Merve Güveli Kimdir? Merve Güveli, 20 yaşında. Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünde okuyor. 1 yıl tarih bölümünde okuduktan sonra bölüm değiştirdiğini dile getiren Merve Güveli bu yıl Özel eğitim bölümünde yan dal yapıyor. Yarışmaya babası ve yakın arkadaşı ile gelen Merve Güveli ne kadar kazandı derseniz 30000 lira kazandı.  

Kazım Engin İlkiz Kimdir? Kazım Engin İlkiz, Ankaralı. Ankara’da önce ODTÜ Kimya bölümünü 3 yıl okuduktan sonra bırakan Kazım Engin İlkiz daha sonra Gazi Üniversitesi İktisat bölümü okumuş. Mezun olduktan sonra İstanbul’a gelen Kazım Engin İlkiz şuan çevirmenlik yaptığını dile getirdi. Yarışmaya yakın arkadaşları ile gelen Kazım Engin İlkiz kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç tl kazandı derseniz teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.  

Elif Çanga Kimdir? Elif Çanga, doğma büyüme Ankara’lı olan yarışmacı üniversite okumak için İstanbul’a yerleşmiş. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Elif Çanga, Erasmus ile Hollanda’ya gitmek istiyor. Yarışmaya okuldan arkadaşları ile gelen Elif Çanga yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.  

Volkan Atasever Kimdir? Volkan Atasever, Bilgisayar mühendisi. 2 kişilik kobi statüsünde olan kendi yazılım şirketi var. Yazılım işleri dışında yazarlık yapan Volkan Atasever 5 tane kitabı olduğunu ayrıca 1 adet şiir kitabı olduğunu dile getirdi. 34 yaşında ve bekar olduğunu dile getiren Volkan Atasever Şile’de annesi ile beraber yaşıyor. Yarışmaya da annesi ile beraber gelen Volkan Atasever kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç lira kazandı derseniz 15000 tl kazandı.  

Gülşah Çobanoğlu Kimdir? Gülşah Çobanoğlu, aslen Çanakkale’li ama İstanbul’da yaşıyor. Evli ve hemşire olan Gülşah Çobanoğlu gezmeyi çok sevdiğini ayrıca eşi ile birlikte bir sosyal medya kanalları olduğunu söylüyor. Gülşah Çobanoğlu teselli ikramiyesi ile ayrıldı.  

Can Tamer Kimdir? Can Tamer, aslen İzmirli. 20 yaşında olan Can Tamer Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği okuyor. Kimya ve finans yan dalları yapıyor. Okumayı çok sevdiğini dile getiren Can Tamer yarışmaya teyzesi ile beraber gelmiş. Can Tamer kim milyoner olmak ister yarışmasından 30000 lira kazandı.  

Bahattin Demir Kimdir? Bahattin Demir, Aslen Gümüşhaneli olan yarışmacı İzmir’den geliyor. Milli eğitim müfettişi olan Bahattin Demir, teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Kim Milyoner Olmak İster 792. bölüm yarışmacıları bu şekilde idi.  Kim Milyoner Olmak İster 10 Aralık bölümü Murat Yıldırım’ın, Hayat bir sınavdır umarım bu sınavda çok başarılı olursunuz sözleri ile bitiyor.  Kim Milyoner Olmak İster 792. bölüm Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır. Dilerseniz geçtiğimiz cumartesi günü yayınlanan bölümün yarışmacılarını tanıttığımız Kim Milyoner Olmak İster 8 Aralık Yarışmacıları Kimdir? makalemize de göz atabilirsiniz.Benzer Konular