Kim Milyoner Olmak İster 10 Kasım Yarışmacıları Kimdir?

/ 11 Kasım 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 10 Kasım Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 784. Bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak ister 10 kasım yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor.

Kim Milyoner Olmak İster 784. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Arif Can Sayın kimdir?

Arif Can Sayın, 26 yaşında Ankara’lı. Mimar. İstanbul’da yaşıyor ve çalışıyor. Arif Can Sayın yarışmaya yalnız olarak gelmiş. Çankaya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu olan Arif Can Sayın 1000 lira kazandı.

Yasemin Kumbaracıbaşı Ünüvar kimdir?

Yasemin Kumbaracıbaşı, yarışmacı babası ve oğluyla gelmiş. İstanbul’dan katılan yarışmacı Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamış. Avukat olarak kendi işini yapan Yasemin Kumbaracıbaşı Ünüvar 1000 TL kazandı.

Mustafa Kartopu kimdir?

Mustafa Kartopu, Turizmci. İktisat mezunu olan yarışmacı öğrencilik zamanında turizme merak salarak 44 yıldır bu işi yaptığını söylüyor. Etkinlik, kongre organizasyonları ve ağırlama yapıyor. Ayrıca 15 yıldır amatör olarak müzikle uğraşıyor.Ud çalıyor ve koroda şarkı söylüyor. Mustafa Kartopu kaç lira kazandı? Yarışmacı 1000 tl kazandı.

Zülal Habrak kimdir?

Zülal Habrak, 26 yaşında. Celal Bayar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Yarışmaya ablası ve eniştesiyle gelen yarışmacı İzmir’den geliyor. Zülal Habrak 1000 Tl ile ayrıldı.

Yılmaz Özyancak kimdir?

Yılmaz Özyancak, 44 yaşında. Erciyes Üniversitesi Sinema Televizyon bölümü mezunu. Bir reklam ajansında “joker” olarak çalışıyor. Disleksi hastası olan yarışmacı 40 yaşında bir kliniğe başvurarak tedavi olmak istemiş. Yılmaz Özyancak yarışmadan 5000 tl kazandı.

Seda Dural kimdir?

Seda Dural, yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Bir kamu kurumunda memur olarak çalışan Seda Dural aslında ingilizce öğretmeni. İngilizce Dili ve Edebiyatı mezunu. 2 çocuk halası olan yarışmacı Seda Dural yarışmadan 15000 TL kazandı.

Sevnur Porto kimdir?

Sevnur Porto, eşinin italyan olmasından dolayı soyadının Porto olduğunu söyleyen yarışmacı aslen Manisalı. Yarışmaya İzmir Karşıyaka’dan katılıyor. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Sevnur Porto, 16 yıl Almanya’da yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönmüş ve bir kamu kurumunda çalışmakta. Halende Celal Bayar Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı Yönetim Organizasyon alanında doktorasını yapıyor. Sevnur Porto yarışmadan 7500 TL kazandı.

Hakan Ormanoğlu kimdir?

Hakan Ormanoğlu, 51 yaşında. İstanbul’dan katılıyor. Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümü mezunu. 28 yıldır özel bir şirkette yöneticilik yapıyor. Yarışmaya kızı ve eşi ile birlikte gelmiş. Hakan Ormanoğlu, Kim milyoner olmak ister yarışmasından 1000 tl kazandı.

Fidan Melike Çelik kimdir?

Fidan Melike Çelik, Güzel Sanatlar Akademisi Resim bölümü mezunu olan yarışmacı 2 sene betonarme konusunda teknikerlik eğitimi , 4 sene iş idaresi ve işletme eğitim, Estetisyenlik konusunda da ilgi alanı olduğu için eğitim alan yarışmacı Ankara’dan geliyor. 30 senelik iş hayatı boyunca müdürlük ve yöneticilik yapan Fidan Melike Çelik yarışmaya yalnız gelmiş. Fidan Melike Çelik, Kim milyoner olmak ister yarışmasından 1000 tl teselli ikramiyesi kazandı.

Zeynel Tolga Kayan kimdir?

Zeynel Tolga Kayan, yarışmaya Adana’dan katılıyor. Doktor. Şuanda uzmanlığa hazırlanan yarışmacı amatör olarak tiyatro ile ilgileniyor. Adana Şehir Hastanesi’nde 3 ay çalışan yarışmacı istifa etmiş ve Adli Tıp yada Psikiyatri doktoru olmak istiyor. Zeynel Tolga Kayan, 1000 tl teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

Gökalp Doğan kimdir?

Gökalp Doğan, 33 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. Organik gıda tüccarı. İstanbul Siyasal’da okuyan yarışmacı devlet kademelerinde çalışmak istediğini ancak şartların kendisini bu işe sürüklediğini belirten Gökalp Doğan uzun süre beyaz yakalı olarak çalıştıktan sonra kurumsal kariyerini bitirmiş ve organik gıda tüccarı olarak çalışıyor. İlerde bir sahil kasabasında yaşamanın hayali olduğunu dile getiren Gökalp Doğan yarışmadan 15000 tl kazandı.

Kim Milyoner Olmak İster 10 Kasım yarışmacıları bu şekilde idi. Kim Milyoner Olmak İster 10 Kasım Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır.Benzer Konular