Kim Milyoner Olmak İster 12 Haziran 2018 mülakata hak kazananlar listesi

/ 12 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 12 Haziran 2018 mülakata hak kazananlar listesi

Kim Milyoner Olmak İster 12 Haziran 2018 mülakata hak kazananlar listesi sabah gazetesi tarafından yayınlandı. Kazananlar listesi sonucunda son mülakata çağrılacaksınız ancak bunun için Kim Milyoner Olmak İster 12 Haziran 2018 kazananlar tam listesi başvuru numaranız yer alması gerekiyor.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması çeşitli aşamalardan oluşuyor. Öncelik ile Whatsup yada resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Formunuzu gönderdikten sonra size başvuru numarası iletiliyor. Başvuru numaranız ile her gün sabah gazetesinde mülakata hak kazananlar listesi yayınlanıyor. Listede adınız olması durumunda başvuru formunuzdaki telefon numarasından aranıyorsunuz ve mücadeleniz başlıyor.

Öcelik ile diksiyon ve düzgün konuşma mülakatlarını geçiyorsunuz akabinde ufak çaplı ön bilgi yarışmasına katılıyorsunuz. Mülakatı geçmeniz durumunda ise Murat Yıldırım ile yarışmaya hak kazanıyorsunuz. Asıl heyecan ve para kazanma şansınız ise burada başlıyor. Yarışmanın çekimleri bittikten sonra haftada üç gün yayınlanan yarışmayı evde izleyip kendinizi takip edebiliyorsunuz önemli konu ise Kim Milyoner Olmak İster 12 Haziran 2018 mülakata hak kazananlar listesi arasında başvuru numaranızı sorgulama sistemi ile taramanız gerekiyor.

Kim Milyoner Olmak İster 12 Haziran 2018 mülakata hak kazananlar listesiBenzer Konular