Kim Milyoner Olmak İster 12 Kasım Yarışmacıları Kimdir?

/ 13 Kasım 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 12 Kasım Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 785. Bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak ister 12 kasım yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor.

Kim Milyoner Olmak İster 785. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Lourine Jeke kimdir?

Lorin Jeke, 24 yaşında. Güney Afrikalı Zimbabve Cumhuriyetinden. Çanakkale’de yaşıyor ziraat mühendisi olarak okumuş. Çalışmaya başlamak istiyor ve iş arıyor. Yarışmaya Kubilay ve Moğolistan’dan arkadaşı ile gelmiş. Lourine Jeke yarışmadan 60000 TL kazandı.

 

Havva Nur Sapancı kimdir?

Havva Nur Sapancı, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi 2.sınıf öğrencisi. Trabzon’dan geliyor. Aslen Samsun Çarşamba’lı. Babası ve ablası ile yarışmaya katılan Havva Nur Sapancı yarışmadan teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.

 

Hayal Öztürk kimdir?

Hayal Öztürk, 22 yaşında. Bahçeşehir Üniversitesinde Biyomedikal Mühendisliği okuyor. Biyomedikal Mühendisliğinin tıpta kullanılan cihazların üretilmesi, satış ve pazarlamasının yapıldığı bir bölüm olduğunu dile getiren yarışmacı seyahat etmeyi ve yeni yerleri görmeyi çok sevdiğini söylüyor.Fotoğraf çekmeyi ve çekinmeyi çok sevdiğini de ekleyen yarışmacı modellik yaptığını da dile getirdi. Hayal Öztürk Kim milyoner olmak ister yarışmasından 5000 tl kazandı.

 

Oktay Temiz kimdir?

Oktay Temiz, Aydın’da yaşıyor ve polis memuru. Bomba imha uzmanı olan Oktay Temiz, işinin zor ve riskli olduğunu ancak severek yaptığını söylüyor. Sayısını bilmediği kadar bomba imha ettiğini ve Nusaybin, İdil, Şırnak operasyonlarında günde en az 6,7 tane EYP imha ettiğini dile getirdi. 11 yıldır bu işi yaptığını söyleyen Oktay Temiz daha önce köpek eğitim uzmanı olduğunu dile getirdi. Son 2 senede çok samimi olduğu arkadaşlarını şehit verdiklerini dile getiren Oktay bey Türkiye’de 400 kadar bomba uzmanı olduğunu söylüyor. Oktay bey kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç para kazandı derseniz Oktay Temiz yarışmadan 15000 tl kazandı.

 

Münire Akman kimdir?

Münire Akman, 31 yaşında. Yeni evli olan yarışmacı evliliğe ve ev düzenine alışmaya çalıştığını söylüyor. Pedagog olan yarışmacı kim milyoner olmak ister yarışmasına eşi ile birlikte gelmiş. Münire Akman teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Nihat Berk Özcan kimdir?

Nihat Berk Özcan, Sabancı Üniversitesi Elektronik Bölümü mezunu olan yarışmacı İngiltere’de Leeds Üniversitesinde lisansüstü eğitimini tamamlamış. Şuan büyük bankalardan birinde mobil uygulama ekibinde mobil uygulama geliştirdiğini söyleyen Nihat Berk Özcan yarışmaya anne ve babası ile gelmiş. Nihat Berk Özcan yarışmadan kaç lira kazandı diye sorarsanız 15000 tl kazandı.

 

Sevda Özaydın kimdir?

Sevda Özaydın, Samsundan katılıyor. Çocuk yoğun bakım hemşiresi. İşini çok sevdiğini dile getiren yarışmacı 28 yıldır hemşire olduğunu söylüyor. Şansı yaver giderse ve kazanırsa spastik çocuklar için bir rehabilitasyon merkezi açmak istiyor. 1 oğlu olduğunu dile getiren yarışmacı oğlunun Ordu’da sinema televizyon okuduğunu söylüyor. Sevda Özaydın yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Muhterem Okan Parlak kimdir?

Okan Parlak, 34 yaşında. 12 yaşında İstanbul’a geldiğini söyleyen yarışmacı aslen Çınarcıklı. 2 senedir prefabrik ve çelik ev üzerine bir şirketi olduğunu ve şirketini büyütmek için çalıştığını söylüyor.Çınarcık depreminde babası mimar müteahhit olan yarışmacı oldukça panik yaşadıklarını dile getirdi. Babasının binalarında ve yakın akrabalarında can kaybı olmadığını söyleyen yarışmacı dostlarından ve sevdiklerinden kaybettikleri olduğunu söyledi. Okan Parlak kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç tl kazandı? Okan Parlak yarışmadan 15000 tl kazandı.

Kim Milyoner Olmak İster 12 Kasım yarışmacıları bu şekilde idi. Hayat bir sınavdır umarım bu sınavda çok başarılı olursunuz sözleri ile yarışma bitiyor.  Kim Milyoner Olmak İster 12 Kasım Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır.Benzer Konular