Kim Milyoner Olmak İster 16 Temmuz 2018 soru ve cevapları

/ 15 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 16 Temmuz 2018 soru ve cevapları

Yarışma programındaki soruların detayları ve kimlerin ne ödül ile yarışmadan ayrıldığını bu sayfamızda yayınlıyoruz. Henüz cevap verilmeden Kim Milyoner Olmak İster 16 Temmuz 2018 soru ve cevapları sadece ikinci baraj sonrası sorularını içermektedir. Süreli soruların yanıtları sayfamızda bulunmamaktadır. 15,000 TL sonrası sorulan soru ve cevapları içerir.

Murat Yıldırım yorumu ile ATV kanalında 16 temmuz pazartesi günü yayına giren yarışma programı Türkiye’nin en uzun süren yarışma programı. Kim Milyoner Olmak İster cevapları canlı izleyenler tarafından yakından takip edilen konular arasında. Yaz sezonu dahil ara verilmeden yayımlanan sorulara hangi yarışmacı ne cevap verdi ve doğru cevap ne idi. Hangi yarışmacı adayı kaçıncı soruya kadar geldi ve jokerlerini nasıl kullandılar. Özellikle yarışmacıların TV karşısına çıktıklarında evdekinden çok farklı olduğunu söylüyorlar.

Herkesten önce yarışma programında çok basit olan sorulara çok yanlış cevaplar heyecan ile verilebiliniyor. Murat Yıldırım yarışmacıların heyecanı yatışması için konuşma süresini uzatsa da bazı durumlarda yeterli olmuyor. Özellikle 30,000 TL lik sorunun cevabı yayınlanacağı zaman yarışmacıların kalp rahatsızlığı olmamasına dikkat ediliyor. Yarışmaya gelen yarışmacılar imzaladıkları başvuru formunda bildiğiniz rahatsızlığınız var mıdır sorusunu bu yüzden doldurmak zorundadır. Bu gün milyon TL kazanan olmadı ancak Kim Milyoner Olmak İster 16 Temmuz 2018 soru ve cevapları sitemizde anlık olarak verildi.

Kim Milyoner Olmak İster 16 Temmuz

Günbaşı Ağaları ne iş yapar ?
A-) Batan Gemileri Çıkarma
B-) Kanalizasyon tüneli açma
C-) Sokak köpeklerini besleme
D-) Sokak lambalarını söndürme
Doğru Cevap A şıkkıdır.

Ayrıntılı Kim Milyoner Olmak İster 21 Temmuz 2018 soru ve cevapları konumuzu takip edebilirsiniz. Gelecek bölüm yarışmacıları ve barajın devamındaki soruların yanıtları burada yayınlanmaktadır.Benzer Konular