Kim Milyoner Olmak İster 17 Aralık Yarışmacıları Kimdir?

/ 18 Aralık 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 17 Aralık Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 794. bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak İster 17 Aralık Yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor.

 

Kim Milyoner Olmak İster 794. bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Mürşide Nur Akarca Büyüktosun Kimdir? Mürşide Nur Akarca, 34 yaşında İstanbul’dan katılıyor. Çağlayan’da 3 ortaklı bir hukuk bürosu var. İcra hukuku üzerine çalışıyor. Aslen Adanalı, doğma büyüme İskenderunlu olan Avukat Mürşide Nur Akarca Kim Milyoner Olmak ister yarışmasından teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.  

 

Gökhan Esentürk Kimdir? Gökhan Esentürk, 35 yaşında İstanbul’dan katılıyor. Evli ve 4,5 yaşında bir kızı var. Gökhan Esentürk Uluslararası bir pizza zincirinin insan kaynakları bölümünde çalışıyor. İç iletişim uzmanı. Şuan İstanbul Üniversitesi İşletme İktisatı Enstitüsünde yüksek lisans yapıyor. Gökhan Esentürk, yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.  

 

Ebru Eda Gebeşoğlu Kimdir? Ebru Eda Gebeşoğlu, 39 yaşında Ankara’dan katılıyor. Radyoloji uzmanı. Aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi Fransız dili edebiyatı bölümü hazırlık sınıfı öğrencisi. Eda Gebeşoğlu yarışmaya ablası ve eniştesi ile gelmiş. Doktor Eda Gebeşoğlu Kim Milyoner olmak ister yarışmasından kaç lira kazandı derseniz tam 30000 TL kazandı.  

 

Hacı Ökkeş Oran Kimdir? Hacı Ökkeş Oran, 24 yaşında sınıf öğretmenliği mezunu. Gaziantep Üniversitesinden geçen yıl mezun olan Hacı Ökkeş Oran bu yıl KPSS’ ye hazırlandığını söylüyor. Osmaniye’den gelen yarışmacı ablası ve eniştesi ile gelmiş. Hacı Ökkeş Oran teselli ikramiyesi ile ayrıldı.  

 

Selen Çiçek Uçar Kimdir? Selen Çiçek Uçar, 24 yaşında Kocaeli’den katılıyor. Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan Selen Uçar, geçen yıl gönüllü sosyal sorumluluk projesinde Makedonya’ya gitmiş. Şuan yüksek lisans yapıyor. Selen Uçar yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.  

 

Yavuz Demirhan Kahvecioğlu Kimdir?

Yavuz Demirhan Kahvecioğlu, yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Aslen Çorumlu olan yarışmacı doğma büyüme Ankara’lı. Ankara’da ortaokul öğretmenliği yapan Demirhan Kahvecioğlu fitness eğitmenliği yapıyor ayrıca spor destek ürünleri satan bir ticaret şirketi mevcut. Demirhan Kahvecioğlu Kim Milyoner Olmak ister yarışmasından kaç tl kazandı hemen söyleyelim. 15000 TL kazandı.

 

Elif Özer Kimdir?

Elif Özer, öğrenci. Londra’da Uluslararası İlişkiler ve Politika okuyor. Elif Özer yarışmaya kız kardeşi ile beraber gelmiş. Elif Özer teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Adnan Yaviç Kimdir?

Adnan Yaviç, Van’dan katılıyor. Van 100. Yıl Üniversitesinde öğretim üyesi. Bahçe bitkileri bölümü anadal olarak meyvecilik bölümünde görev yapıyor. Yarışmaya kızı ve yeğeni ile gelen Adnan Yaviç aynı zamanda Van’da satranç kulübü olduğunu ve satranç alanında birincilikleri olduğunu dile getirdi. Adnan Yaviç 1000 tl teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Feriha Kuru Kimdir?

Feriha Kuru, 31 yaşında Giresunlu. Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesinde öğretim üyesi olan Feriha Kuru İcra İflas Hukuku alanında doktora yapmakta. Hobi olarak arkadaşlarının işlettiği bir kafede garsonlukta yaptığını dile getiren Feriha Kuru yarışmaya kuzenleri ile gelmiş. Feriha Kuru yarışmadan teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.

 

Murat Özgül Kimdir?

Murat Özgül, 1970 İstanbul doğumlu. Grafik tasarımcı. 18 yıl kadar reklam ajanslarında çalıştıktan sonra 2014 yılından beri homeoffice olarak kendi işinde çalışıyor. Evli ve 17 yaşında bir oğlu var. Yarışmaya tek katılan Murat Özgül ailesine süpriz yapmak istediğini ancak yapamadığını dile getirdi. Murat Özgül yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Kim Milyoner Olmak İster 794. bölüm yarışmacıları bu şekilde idi.  Kim Milyoner Olmak İster 17 Aralık bölümü Murat Yıldırım’ın, Hayat bir sınavdır umarım bu sınavda çok başarılı olursunuz sözleri ile bitiyor.  Kim Milyoner Olmak İster 794. bölüm Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır. Dilerseniz geçtiğimiz pazartesi günü yayınlanan bölümün yarışmacılarını tanıttığımız Kim Milyoner Olmak İster 793. bölüm Yarışmacıları Kimdir?  makalemize de göz atabilirsiniz.Benzer Konular