Kim Milyoner Olmak İster 17 Kasım Yarışmacıları Kimdir?

/ 18 Kasım 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 17 Kasım Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 786. Bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak ister 17 kasım yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor.

Kim Milyoner Olmak İster 786. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Zeynep Bala Tunçer Kimdir?

Zeynep Bala Tunçer, 26 yaşında. İstanbullu. 3 Sene önce Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir Bölge Planlama Bölümünden mezun olmuş. Şuan mesleğini yapmıyor. Bir mimarlık ofisinde kreatif departman yöneticisi olarak çalışmakta. İstanbul Ümraniye’den yarışmaya katılan Zeynep Bala Tunçer oldukça heyecanlı. Yarışmaya arkadaşları ile gelen Zeynep Bala Tunçer, yarışmadan 7500 TL kazandı.

 

Mehmet Özer Kimdir?

Mehmet Özer, 1969 İstanbul doğumlu. Fizikçi. Bir Vakıf Üniversitesinde 18 yıldır öğretim üyesi olarak çalışıyor. Yarışmaya ablası ve baldızı ile katılan Mehmet Özer, profosör olduğunu genellikle söylemediğini 4-5 yıldır profosör ünvanına sahip olduğunu söylüyor. Mehmet Özer, Kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç parandı derseniz Profosör Mehmet Özer 7500 kazandı.

 

Beyza Kaşif Hüseyin Kimdir?

Beyza Kaşif Hüseyin, 19 yaşında. Aslen Batı Trakyalı. Annesi Elazığlı, Babası Batı Trakyalı olan Beyza Kaşif Hüseyin, Konyalı. Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi 1. sınıf öğrencisi olan Beyza hanım okuluna yakın olduğu için anne annesinde kalıyor. Yarışmaya annesi ve kızkardeşi ile katılan Beyza Kaşif Hüseyin yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Zeynep Zincirkıran Kimdir?

Zeynep Zincirkıran, 30 yaşında. Bakırköy İncirli’den katılıyor. Eşiyle beraber çikolata dükkanı işletiyor. Şekilli el yapımı çikolatalar yaptığını söyleyen Zeynep Zincirkıran herşeyi kişilere özel yapıyoruz diye konuştu. Yarışmaya eşiyle beraber katılan Zeynep Zincirkıran yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Ebru Savaş Kimdir?

Ebru Savaş, aslen Balıkesirli olan Ebru Savaş İstanbul’da yaşıyor. Şeker sanatçısı olduğunu dile getiren yarışmacı şeker hamuru ile pastaların üzerine istenilen bir figürü yaptığını dile getiriyor. Ebru Savaş aynı zamanda Taşfed milli takımı şefi olduğunu söylüyor. Taşfed; Aşçılar ve Şefler Federasyonu, amacı Türk mutfağını dünyaya tanıtmak. Uluslar arası yarışmalarda aşçılık ve sanat anlamında Türkiye’yi temsil etmenin amacı olduğunu söyleyen Ebru Savaş, eşi ve kızı ile yarışmaya gelmiş. Ebru Savaş, Kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç lira kazandı derseniz 5000 lira kazandı.

 

Başar Baypınar Kimdir?

Başar Baypınar, 14 Mart 1976 Ankara doğumlu. Aslen Konyalı. Başar Baypınar, İnsan Kaynakları Direktörü olan ve Kişisel Gelişim Konferansları veren bir eğitmen. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Endüstri İlişkileri bölümünde lisans, master ve doktora eğitimini tamamlamış. Başar Baypınar yarışmaya annesi ile beraber gelmiş. Yarışmacı programdan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Pınar Demiray Kimdir?

Pınar Demiray, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Aslen Antakya Hataylı.Beden Eğitimi ve spor öğretmeni. İstanbul Üniversitesinde hareket ve antreman bilimi üzerine doktora yapmakta. Aynı zamanda sporcu olan Pınar Demiray, 2012 Aikido ve 2013 Global Tekvando Dünya Şampiyonu.İlk görev yeri olan Şırnak Çukurca’da öğretmenlik yaparkan sosyal sorumluluk projelerine ağırlık veren Pınar Demiray, 2013 yılında yılın öğretmeni seçilmiş.Sosyal sorumluluk projelerini sevdiğini ve devam ettiğini söyleyen Pınar Demiray şuan bir sinema senaryosu yazdığını ve yarışmadan yüksek bir meblağ kazanırsa bu projesini hayata geçirmek istiyor.

 

Dante Mevlat Kimdir?

Dante Mevlat, öncelikle babası Manuk Mevlat, İtalya’da liseyi okumuş ve Dante’nin hikayesinden etkilenerek oğluna bu ismi vermiş. Dante Mevlat, amatör olarak tiyatro ile ilgileniyor. Sabancı Üniversitesinde 1. sınıfta okuyor. Endüstri Mühendisliği okumayı düşünüyor. Hedefinin 15000 olduğunu söyleyen Dante Mevlat, yarışmadan teselli ikramiyesi olan ile ayrıldı.

 

Meltem Pekpak Kimdir?

Meltem Pekvak, Cerrahpaşa Üniversitesinde prefösör. Dahiliye ve Nefroloji doktoru olan Meltem Pekpak hem doktorluk hemde hocalık yaptığını belirtiyor. Eşi ve arkadaşı ile yarışmaya katılan Meltem Pekpak kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç para kazandı derseniz Profesör Doktor Meltem Pekpak yarışmadan 30 bin lira kazandı.

 

Melisa Kıral Kimdir?

Melisa Kıral, Beykent Üniversitesinde Reklamcılık 2.sınıf öğrencisi. Ailesi ile birlikte yaşayan Melisa Kıral, hayvanları çok seviyor ve onlara yararlı birşeyler yapmak istiyor. Yarışmaya annesi ve anneannesi ile birlikte gelen Melisa Kıral Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından kaç tl kazandı derseniz yarışmadan 3000 tl kazandı.

Kim Milyoner Olmak İster 17 Kasım yarışmacıları bu şekilde idi. Hayat bir sınavdır umarım bu sınavda çok başarılı olursunuz sözleri ile yarışma bitiyor.  Kim Milyoner Olmak İster 17 Kasım Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır.Benzer Konular