Kim Milyoner Olmak İster 19 haziran 2018 başvuru sonuçları

/ 19 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 19 haziran 2018 başvuru sonuçları

Kazandıran bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster 19 haziran 2018 başvuru sonuçları listesi açıklandı. Her gün Sabah gazetesinde yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları listesi online takip edebileceğiniz portalımıza hoş geldiniz.

2018 sunucusu Murat Yıldırım eşliğinde sunulan programa ATV’nin resmi kanalından başvuru yaparak katılıyorsunuz. Başvuru sonucunda her gün Sabah gazetesi şanslı talihlileri yayınlıyor. İçinde sizin başvuru numaranız bulunması halinde ön mülakata çağrılıyorsunuz. Mülakat sonucunda gerçek yarışmaya dahil oluyorsunuz. Bir milyon TL kazanmak için sadece 12 soru bilmeniz yeterli oluyor. Şansınızın olması durumunda bildiğiniz 12 soru karşınıza çıkabilir. Bir anda 1 milyon TL büyük ödülün sahibi olabilirsiniz.

19 Haziran sabah gazetesinde yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları listesini aşağıdan takip edebilirsiniz. Eğer şanslılar listesinde bulunmuyor iseniz tekrardan form doldurup şansınızı deneyebilirsiniz. İkinci form doldurmada bir sakınca yoktur. Kazananlar listesini günlük takip etmemeniz durumunda ise telefon ile aranacaksınız. Kazanmanız durumunda size randevu verilecek. Giderken en dikkat etmeniz gereken şey diksiyonunuz ve Türkçe’yi güzel kullanıyor olmanız olacak.

Kim Milyoner Olmak İster kazananlar listesiBenzer Konular