Kim Milyoner Olmak İster 2 haziran soru ve cevapları

/ 2 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 2 haziran soru ve cevapları

Bilgi yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster 2 haziran soru ve cevapları anlık olarak sitemizde yayınlanmaktadır. Kim Milyoner Olmak İster 2 haziran kim kaç tl kazandı kim ne ödül aldı. Murat Yıldırım’ın sunumu ile muhteşem bilgi yarışması başladı.

Toplamda 12 sorudan oluşan ve iki adet baraj bulunan bilgi yarışması programı yayına başladı. Yarışmacılarımızın farklı hayalleri bulunuyor. Kimisi üniversite eğitimi için, kimisi yurt dışına gitmek için yarışmaya katılmış ve bilgilerini sınayarak alacakları ödül doğrultusunda büyük ödül 1 milyon TL kazanmak istiyor.

Toplamda üç adet joker hakkı ile yarışmaya başlıyorlar. Takıldıkları sorularda 30 saniye boyunca bir arkadaşını arayıp sorabilir. Programdaki seyircilere bir kez sorabilir ve bir kez de 4 şıkkın iki adetini eleyebilir. Bugün toplam sekiz adet yarışmacı Kim Milyoner Olmak İster 2 haziran soru ve cevapları için ter döktü. Para kazanmanın bu kadar zor olduğu günlerde yarışmada riske edilen paralar aylarca çalışmanın sonucu elde edilebilecek birikimleri simgeliyor. Bunun için her soru altın değerinde. Bir anda bir milyon TL’lik büyük ödül sahibi de olabilirsiniz vereceğiniz bir yanlış cevap ile baraja kadar düşebilirsiniz de. Ancak Ya çekinizi alıp gitseydiniz? Peki sizin bu kadar bankada paranız olsa bu soruya cevap vermek için risk eder miydiniz?

Kim Milyoner Olmak İster 2 haziran

Haftada üç defa yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster 2 haziran soru ve cevaplarını anlık olarak sitemizde yayınlayacağız. Özellikle anasayfamızı takip etmeniz yada yarışmacılarımızın profil konularını da takip edebilirsiniz.

Napolyon Einstein gibi bir çok ünlünün saçını toplayan bir koleksiyonere saçını 3000 dolara satan berberini dava eden ünlü kişi kimdir ? Sorunun doğru cevabı
A-) Neil Armstrong
B-) Steve Jobs
C-) Pele
D-) Muhammed Ali

Doğru Cevap A-) Neil Armstrong Yarışmacımız çekildikten sonra doğru cevabı vermişti. 30.000 Tl sini riske atmayarak yarışmadan büyük ödül ile ayrıldığı için mutlu olduğunu söyledi.Benzer Konular