Kim Milyoner Olmak İster 21 haziran 2018 başvuru sonuçları

/ 21 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 21 haziran 2018 başvuru sonuçları

ATV ve Sabah gazetesinin ortak yayını olan Kim Milyoner Olmak İster 21 haziran 2018 başvuru sonuçları açıklandı. Sabah gazetesinde her gün yayınlanan listede başvuru numaranız ile arama yapabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları sorgulama sistemi günlük yoktur. Aşağıdaki listemizden günlük sonuçlardan elle arama yapmalısınız.

Şansınız ve bilginiz dahilinde yarışma programından sadece 12 soruya doğru cevap vermeniz durumunda 1 milyon TL gibi büyük ödülün sahibi oluyorsunuz. iki adet baraj bulunan yarışma programında 15,000 TL kritik önem taşıyor. Barajı geçmeniz durumunda bir tane daha joker hakkınız ve sınırsız süre kazanmış oluyorsunuz. Murat Yıldırım’ın karşısında sorulara cevap vermek evde TV başında cevap vermek ile çok farklı. Çoğu yarışmacı bildiği soruya içerisinde bulunduğu atmosfer nedeni ile farklı cevap verebiliyor. Heyecanınızı yatıştırmanız en önemlisi.

Atv ‘nin resmi sitesinden yapılan başvurular her gün Sabah gazetesinde yayınlanıyor. Biz de sizin için yayınlanan küpürü burada yayınladık. Küpür Kim Milyoner Olmak İster 21 haziran 2018 başvuru sonuçları içerisinde başvuru numaranız olması durumunda yarışma yapımcıları tarafından aranacağınız anlamına gelmektedir. İlk aranmanızda randevu alacaksınız ve size katılmaya hak kazandınız mülakata gelip gelmeyeceğiniz sorulacak. Kabul etmeniz durumunda yarışmanın ilk aşaması başlayacak ön elemeler sonrasında yarışmacı olarak Murat Yıldırım ile aynı masaya oturacaksınız.Benzer Konular