Kim Milyoner Olmak İster 22 Aralık Yarışmacıları Kimdir?

/ 23 Aralık 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 22 Aralık Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 795. bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak İster 22 Aralık Yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor. Dilerseniz hep beraber Kim Milyoner Olmak İster 22 Aralık Yarışmacılarını tanıyalım. Bakalım yarışmacılar aslen nereli? kaç lira kazandı? hangi üniversiteden mezun? kaç yaşında?

 

Kim Milyoner Olmak İster 795. bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Necla Burcu Sağlam Köse Kimdir?

Necla Burcu Sağlam, 1980 Seydişehir doğumlu. Kadıköyde aile hekimi. Henüz 4 aylık Barış Atlas isminde bebeği olan Necla Burcu Sağlam 4 aydır çalışmıyor. Eşi eczacı olan Necla Burcu Sağlam Kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç lira kazandı hemen söyleyelim tam 30000 lira kazandı.

 

Onur Serkan Susurluk Kimdir?

Onur Susurluk, 39 yaşında İzmir’den geliyor. Beden eğitimi öğretmeni olan Onur Susurluk şuan mesleğini yapmıyor. 7 yıldan beri İzmir’de spor salonu işleten Onur Susurluk fitness ve boks antrenörlüğü yapıyor. Yarışmaya kuzeni ile gelen Onur Serkan Susurluk yarışmadan teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.

 

Ebru Zehra Çer Kimdir?

Ebru Zehra Çer, Ankara’dan geliyor. Kırıkkale Üniversitesi Kamu Yönetiminde okuyor. Ebru Zehra Çer yarışmaya yakın arkadaşı ile gelmiş. Yarışmaya başvuru yapmış ama seçilme noktasında umudu olmadığını dile getiren Ebru Zehra Çer yarışmadan kaç tl kazandı hemen söyleyelim 5000 tl kazandı.

 

Hakan Otyakmaz Kimdir?

Hakan Otyakmaz, 5 Nisan 1978 İstanbul doğumlu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema mezunu. 20 yıldır medya sektöründe olan Hakan Otyakmaz son 15 yıldır bir tv kanalında reklam satış koordinatörü. Reklam satışı üzerine çalışıyor. Hakan Otyakmaz yarışmadan maalesef teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Menekşe Özkan Kimdir?

Menekşe Özkan, 21 yaşında. Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Dönem 4 öğrencisi. Stajyer doktor. Dahiliye stajı yapıyor. Gözlük kullanan ancak camları olmayan yarışmacının gözlüğü sunucu Murat Yıldırım’ın dikkatini çekti. Gözlüğü aksesuar olarak taktığını ve görmesinde sıkıntı olmadığını dile getiren Menekşe Özkan camların insanlarla arasına mesafe koyduğunu düşündüğünü dile getirdi. Aslen Konyalı olan Menekşe Özkan yarışmaya annesi ile gelmiş. Menekşe Özkan yarışmadan kaç para kazandı derseniz 5000 tl kazandı.

 

Alperen Tugay Şaru Kimdir?

Alperen Tugay Şaru, Çanakkale’de bilgisayar öğretmenliği okuyor. 2. sınıfta 3 yıldır devam ediyor. Aynı zamanda sporla uğraşan Tugay Şaru lisede basketbol oynadığını ve uluslararası şampiyonlukları olduğunu dile getirdi. 22 yaşında olan Alperen Tugay Şaru yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Haydar Emre Ünlü Kimdir?

Haydar Emre Ünlü, 32 yaşında ve İzmir’den geliyor. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. 10 yıldır kurumsal aile şirketinde görev alan Emre Ünlü 2.5 yıldır evli. Ege bölgesinde tekstil işiyle uğraşan Emre Ünlü 30’a yakın mağaza ve 1 fabrikaları bulunduğunu dile getirdi. Eşi Gizem Ünlü daha önce Kim milyoner olmak ister yarışmasına katılmış ve 30000 tl kazanmış. Emre Ünlü maalesef eşinin rakamlarına ulaşamadı ve teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.

 

Duygu Sarı Ak Kimdir?

Duygu Sarı Ak, 28 yaşında. Bilkent Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik mezunu. Mezuniyetten sonra Fransa’da Avrupa Moleküler Biyoloji Laboratuvarlarında doktorasını tamamlayan Duygu Sarı Ak doktora sırasında evlenmiş ve 1.5 yaşında kızı var. Yarışmaya eşi ve yakın arkadaşı ile gelen Duygu Sarı Ak baraj sorusunu geçemedi ve hiç para kazanamadı.

 

Ecenaz Üçer Kimdir?

Ecenaz Üçer, 21 yaşında Eskişehirli. Bilgi Üniversitesinde Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümünde okuyor. Fen lisesi mezunu olan Ecenaz Üçer lisedeki bölümünü sevmediği için üniversitede farklı bir tercih yapmış. Ecenaz Üçer yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Onur Bayraktar Kimdir?

Onur Bayraktar, Bahçeşehir Üniveritesinde İşletme Mühendisliği okuyor. Aslen Antakya Hatay’lı olan yarışmacı 3 yıldır İstanbul’da yaşıyor. Yarışmaya lise ve üniversiteden 2 arkadaşı ile gelen Onur Bayraktar yarışmadan kim milyoner olmak ister yarışmasından 15000 tl kazandı.

 

Kim Milyoner Olmak İster 795. bölüm yarışmacıları bu şekilde idi.  Kim Milyoner Olmak İster 22 Aralık bölümü Murat Yıldırım’ın, Hayat bir sınavdır umarım bu sınavda çok başarılı olursunuz sözleri ile bitiyor.  Kim Milyoner Olmak İster 795. bölüm Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır. Dilerseniz geçtiğimiz pazartesi günü yayınlanan bölümün yarışmacılarını tanıttığımız Kim Milyoner Olmak İster 17 Aralık Yarışmacıları Kimdir? makalemize de göz atabilirsiniz.