Kim Milyoner Olmak İster 23 haziran 2018 başvuru sonuçları listesi

/ 22 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 23 haziran 2018 başvuru sonuçları listesi

Her gün yüzlerce kişinin başvuru yaptığı beğenilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster 23 haziran 2018 başvuru sonuçları listesi günlük sitemizde yayınlanmaktadır. 23 haziran başvuru sonuçları Sabah gazetesi küpürü haberimiz içerinde resim olarak sunulmuştur.Haberimiz Kim Milyoner Olmak İster 23 haziran 2018 başvuru sonuçları listesi içermektedir.

Atv’nin resmi sitesinden yaptığınız başvurulardan mülakata hak kazananlar listesi günlük olarak sitemizden yayınlanmaktadır. Eğer başvuru listesini bu gün Sabah gazetesinden takip etme fırsatınız olmadı ise sizin için ekledik. Başvuru sonrasında aldığınız başvuru numaranız aşağıdaki listede olması durumunda mülakata çağrılacaksınız demektir. Vermiş olduğunuz telefon numaranızı açık tutmanız tarafınızdan iyi olacaktır. Sizi İstanbul merkezli yarışmanın da yapıldığı binaya davet edecekler. Sizi verilen randevu saatini aksatmamanız önemlidir. Trafiği göz önüne alarak erken yola çıkmanızı öneririz.

Sizlere yapılan küçük ön mülakat sonrasında diksiyon testinden de geçmeniz durumunda artık Murat Yıldırım ile yarışacaksınız. Biz haber siteleri olarak sizin özgeçmişinizi ve yarışma detaylarını yine bu sayfamızdan yayınlayacağız. İş bu sonunca Kim Milyoner Olmak İster 23 haziran 2018 başvuru sonuçları arasında başvuru numaranızın olmaması durumunda yeni başvuru formu doldurabilirsiniz. Umuyoruz bu günün talihlisi siz olursunuz. Kim bilir belki şans sizden yana olur ve tarafınızdan bilinen 12 soruya denk gelip 1 milyon TL’nin sahibi olursunuz.

Kim Milyoner Olmak İster 23 haziran 2018 başvuru sonuçları listesiBenzer Konular