Kim Milyoner Olmak İster 23 haziran soru ve cevapları

/ 23 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 23 haziran soru ve cevapları

Murat Yıldırım ile bu akşam kısa aranın ardından tam bir program yayına girdi. Peki yayına giren Kim Milyoner Olmak İster 23 haziran soru ve cevapları 2018 nedir. Hangi yarışmacı ne kadar ödül aldı ve yarışmacılarının beyan ettikleri hayat öz geçmişleri hakkında ön bilgi yayınlanmıştır.

Kim Milyoner Olmak İster 15,000 TL ve üzerinde ödül alan yarışmacıların soruları kategorimizde anlık cevapları ile birlikte yayınlanmıştır. Hangi yarışmacının hangi soruda ne jokeri kullandığı ve yarışmadan ne ödül ile ayrıldığı hakkında detaylı biyografileri ile kategorimizi takip edebilirsiniz. Herkesin merak ettiği 23 haziran Kim Milyoner Olmak İster soru ve cevapları yayınlandı.

Bu akşam yarışmamızda toplam 10 yarışmacı ter dökecek. Ancak büyük ödüle ulaşabilen yarışmacı olmayacak. Yarışma programında 12 soru soruluyor. Sorular bildiğiniz alandan gelmesi durumunda şansınız yaver gider ise 1 milyon TL sahibi oluyorsunuz. Sorulara doğru cevap vermeniz gerekiyor. Toplamda oyun boyunca kullanabileceğiniz Kim Milyoner Olmak İster 23 haziran soru ve cevapları 3+1 joker hakkınız bulunuyor. İkinci 15,000 TL kritik baraj arz ediyor. İkinci barajı geçtikten sonra makul süre dahilinde zaman sınırınız kalkıyor. Ancak çok fazla eski Kim Milyoner İster yarışmasındaki gibi düşünme aşaması bölümler sürmüyor. Süreyi uzatmanız durumunda Murat Yıldırım tarafından artık cevap verelim diye uyarıyı alıyorsunuz.

Kim Milyoner Olmak İster 23 haziran soruları ve cevapları


Seyircilerini sıkmayan yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster 23 haziran soru ve cevapları ile birlikte bu akşam ATV’de yayınlandı. Kategorimizden sorulan soruları ve yarışma devam ederken hangi yarışmacının kaç TL ödül ile yarışmadan ayrıldığını takip edebilirsiniz. Yarışmacılara sorulan soruları ve cevaplarını yayınladığımız internet sitemize hoş geldiniz.
23 haziran 2018 Kim Milyoner Olmak İster soruları ve cevapları

Soru cevap ve katılanlar listesi 23 haziran tıklayın.Benzer Konular