Kim Milyoner Olmak İster 24 Kasım Yarışmacıları Kimdir?

/ 25 Kasım 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 24 Kasım Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 787. Bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak ister 24 kasım yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor.

Kim Milyoner Olmak İster 787. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Abdurrahman Atalar Kimdir?

Abdurrahman Atalar, Orta toroslarda bir dağ kasabası olan Taşkent doğumlu olan yarışmacı 63 yıldır İzmir Konak’ta yaşıyor. Abdurrahman Atalar, Misak-ı Milli ilkokulu, Şehit Fethibey Ortaokulu, İzmir Atatürk Lisesi son olarak Ege Üniversitesi Makine Fakültesinden mezun. Üniversitede okurken Milli Piyango bileti sattığını söyleyen Abdurrahman Atalar gazete bayileriyle anlaşarak onlarla kar paylaşarak iyi para kazandığını belirtti. Sonrasında kazancı belli bir seviyede olan yarışmacı birkaç arkadaşınada burs verdiğini söyledi. Fırsatları insanların kendi yarattığını söyleyen yarışmacı çalışma hayatı konusunda izleyicilere ders niteliğinde şeyler söyledi. Abdurrahman Atalar Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından kaç para kazandı derseniz yarışmacı teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.

 

Banu Ergün Kimdir?

Banu Ergün, 41 yaşında. İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri mezunu. Şuanda ünlü bir ağız bakım firmasında çalışıyor. Bir dönem yayınlanan Yalan Rüzgarı dizisindeki bir karakterden etkilenerek kariyerine düşük bir pozisyondan başlayan Banu Ergün şimdiki işini bu şekilde bulduğunu söylüyor. Banu Ergün kaç lira kazandı hemen söyleyelim yarışmacı teselli ikramiyesi ile yarışmadan ayrıldı.

 

Selcan Hasipek Kimdir?

Selcan Hasipek, 1 ay öncesine kadar Ankara’da yaşayan yarışmacı iş nedeniyle Bursa’ya taşınmış. 1 aylık evli olan Selcan Hasipek, ortodonti uzmanı. Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği mezunu olan yarışmacı uzmanlık doktora eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında tamamlamış. Yarışmaya ikiz kardeşi ve yengesi ile gelen Selcan Hasipek, yarışmadan 15000 TL kazandı.

 

Taha Bilir Kimdir?

Taha Bilir, Eskişehirli. Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünde okuyor. 2009’dan beri İstanbul’da yaşıyor ve 9 yıldır üniversitede okuyor. Halen 3. sınıfta. Meslek lisesi mezunu olan yarışmacı eğitim sisteminin azizliğine uğradığından başka bölüm seçemediği için Bilgisayar Öğretmenliği seçmiş.Daha sonra bölüm değiştirerek şuanki bölümüne geçiş yapmış. Yarışmaya annesi ve kız arkadaşı ile gelen Taha Bilir, Kim Milyoner Olmak ister yarışmasından teselli ikramiyesi olan 1000 TL ile ayrıldı.

 

Cemre Nur Altınay Kimdir?

Cemre Nur Altınay, İzmirli. Ailesi ile beraber yaşıyor. Ege Üniversitesinde Beden Eğitimi bölümü okuyor. Son 6 yıldır 4.sınıfta olduğunu belirten yarışmacı Pınar Karşıyaka Basketbol Altyapı İdari Kısımda çalışıyor. Daha öncesinde antrenörlük yapan yarışmacı monoton bir iş hayatım olmasını istemiyorum hareketli olmasını tercih ederim diye konuştu. Yarışmaya annesi ve teyzesi ile katılan Cemre Nur Altınay daha önce Bugün Ne Giysem programına da katılmı. Cemre Nur Altınay yarışmadan 7500 TL kazandı.

 

Mahmut Kobaner Kimdir?

Mahmut Kobaner, Avukat. 11 Yıldır İstanbul Barosunda avukatlık yapan Mahmut Kobaner, eşi yarışmaya katılmasını istediği için başvuru yapmış. Eşi ve kızkardeşi ile yarışmaya katılan Avukat Mahmut Kobaner, Kim Milyoner ister yarışmasında ilk soruda seyirci jokerini kullandı.  Yarışmacı teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Eda Surat Kimdir?

Eda Surat, 28 yaşında. Maltepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım bölümünden mezun. Bir firmada satış sorumlusu olarak çalışan Eda Surat daha sonra oyunculuk eğitimi almış. Oyunculuk yapmak istediğini belirten Eda Surat yarışmadan teselli ikramiyesi olan 1000 TL ile ayrıldı.

 

Fatih Kılıç Kimdir?

Fatih Kılıç, 23 yaşında. Akdeniz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümünü bitirme aşamasında. İstanbul’da bir steakhouse restorantta çalışan Fatih Kılıç hem çalışıp hem okuyor. Günde 8 saat mesaisi olan yarışmacı ayakta durmamız gerektiği için 6-6.5 saat çalıştığını dile getiriyor. Babası Ispartalı annesi Ordulu olan Fatih Kılıç yarışmaya annesi ile gelmiş. Babasının adının Mehmet annesinin adının Sultan olduğunu dile getiren yarışmacı Fatih Sultan Mehmet üçlemesini oluşturduklarını dile getirdi. Fatih Kılıç yarışmadan teselli ikramiyesi 1000 TL ile ayrıldı.

 

Ahmet Yağar Kimdir?

Ahmet Yağar, 8 Ekim 1995 İstanbul doğumlu. Şuan profosnel stajyerlik yapıyor. Avukat stajyeri. Yarışmaya çocukluk arkadaşı ve abisi ile katılan yarışmacı arkadaşı Ahmet ile konuşurken onun yönlendirmesi ile yarışmaya başvurduklarını dile getirdi. Ahmet Yağar Kim Milyoner Olmak ister yarışmasından kaç lira kazandı derseniz, yarışmacı 15000 TL kazandı.

 

Kim Milyoner Olmak İster 24 Kasım yarışmacıları bu şekilde idi.  Kim Milyoner Olmak İster 24 Kasım bölümü Murat Yıldırım’ın, Hayat bir sınavdır umarım bu sınavda çok başarılı olursunuz sözleri ile bitiyor.  Kim Milyoner Olmak İster 24 Kasım Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır. Dilerseniz geçtiğimiz haftanın yarışmacılarını tanıttığımız Kim Milyoner Olmak İster 17 Kasım Yarışmacıları Kimdir? makalemize de göz atabilirsiniz.Benzer Konular