Kim Milyoner Olmak İster 26 Kasım Yarışmacıları Kimdir?

/ 27 Kasım 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 26 Kasım Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 788. Bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak ister 26 kasım yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor.

Kim Milyoner Olmak İster 788. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Kemal Tuskan Kimdir?

Kemal Tuskan, 1978 İstanbul doğumlu. 1998 Çapa Tıp Fakültesi Mezunu. Kulak Burun Boğaz Uzmanı. Hem İstinye Üniversitesi hemde Gelişim Üniversitesinde öğretim üyesi. Doktor Kemal Tuskan kızı ve kardeşi ile yarışmaya gelmiş. Kemal Tuskan, kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç lira kazandı derseniz maalesef teselli ikramiyesi olan 1000 lira ile ayrıldı.

 

Esin Sürmeli Kimdir?

Esin Sürmeli, İstanbul Şişli’den katılıyor. Çocuk Hastalıkları Hekimi. Artık çalışmıyor kısa bir süre önce emekli olmuş. 40 küsür senedir uzman olarak çalışan Esin Sürmeli 3 erkek çocuğu var. Yarışmaya torunuyla katılan Esin Sürmeli bulmaca çözmeyi çok sevdiğini söylerken yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Sevim Ceylin Sevinç Kimdir?

Sevim Ceylin Sevinç, Ceylin ismini tercih eden yarışmacı Ceylin isminin cennet kapılarından birinin ismi olarak yada cennetin kapısının anahtarı olarak anlamlandırıldığını söyledi. Ceylin Sevinç 22 yaşında. Aslen İzmirli olan yarışmacı 4 yıldır İstanbul’da yaşıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Görsel Sanatlar Yönetimi 3. sınıf öğrencisi. Genel olarak enerjisinin yüksek olduğunu söyleyen Ceylin Sevinç Amerikan Futbolu oynadığını söylüyor. Yarışmaya ablası ve arkadaşı ile gelen Sevim Ceylin Sevinç yarışmadan teselli ikramiyesi olan 1000 TL kazandı.

 

Ece Dilşat Çobanoğlu Kimdir?

Ece Dilşat Çobanoğlu, 27 yaşında. Yarışmaya İzmir’den katılan yarışmacı henüz 3 aylık evli. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunu olan Ece Dilşat Çobanoğlu, yine aynı üniversitede yüksek lisansını yapmış. Şuan özel bir şirkette klinik araştırma koordinatörlüğü yapıyor. Yarışmaya halası ve eniştesiyle gelen Ece Dilşat Çobanoğlu Kim milyoner olmak ister yarışmasından teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Emrah Ergün Kimdir?

Emrah Ergün, Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu. Amerika San Diego’da master yapan Emrah Ergün yarışmaya arkadaşları ile gelmiş. Emrah Ergün şuan Hacettepe Teknokent’te özel bir firmada çalışıyor.Yüksek lisansını işletme olarak yapan yarışmacı şuan mühendislik yerine “marketing” alanına yoğunlaştığını ve bu işi yaptığını belirtti. Yarışmacı kim milyoner olmak ister yarışmasından 15000 tl kazandı.

 

Huri Karahasan Kimdir?

Huri Karahasan, 27 yaşında. Tasarımcı ve İstanbul’da yaşıyor. Konya Selçuklu Üniversitesi Giyim ve Tasarım Öğretmenliği mezunu yarışmacı aslen Giresunlu. Huri Karahasan yarışmaya arkadaşlar ile gelmiş. Huri Karahasan yarışmadan 15000 TL kazandı.

 

Tarık Çakıroğlu Kimdir?

Tarık Çakıroğlu, Balıkesirli. Kağıthane Belediyesinde süpürgeci olarak çalışıyor. Yeni evli olan Tarık Çakıroğlu yarışmaya eşi ve yengesi ile gelmiş. Programı sevdiğini ve evde çok izlediğini söyleyen yarışmacı bu sebeple katıldığını dile getirdi. Tarık Çakıroğlu yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Selin Aktaş Kimdir?

Selin Aktaş, 28 yaşında Edebiyat Öğretmeni. 6 yıldır Tekirdağ’da görev yapıyor. Selin Aktaş aslen Çanakkaleli. 2 yakın arkadaşı ile yarışmaya gelen Selin Aktaş kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç lira kazandı derseniz tam 30000 TL kazandı.

 

Asrın Fahrettin Tok Kimdir?

Asrın Fahrettin Tok, 18 yaşında İzmir Karşıyakalı. Yarışmaya Ankara’dan katılıyor ve Rus Dili ve Edebiyatı öğrencisi. Müzik dinlemekten hoşlandığını belirten yarışmacı elinden geldiğince gitar çaldığını söylüyor. Diksiyonla ve tiyatro ile ilgilendiğinide söyleyen Asrın Fahrettin Tok yarışmadan kaç tl kazandı derseniz hemen söyleyelim. Yarışmadan maalesef teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Özcan Demirbaş Kimdir?

Özcan Demirbaş, 1967 İstanbul doğumlu. 14 sene İstanbul, 3 sene Güney Doğu ve 8 sene Yalova’da olmak üzere polis memurluğu yapmış. 13 ve 23 yaşlarında iki kızı var. Halen Yalova’da görev yapıyor. Uzun zamandır yarışmaya katılmak isteyen yarışmacı uzun zamandır Emniyet’ten izin beklediğini ve bilgi yarışmalarına katılmalarına müsaade edilmesiyle birlikte buraya katıldığını dile getiriyor. Yarışmaya mesai arkadaşıyla katılan Özcan Demirbaş yarışmadan 15000 TL kazandı.

 

Kim Milyoner Olmak İster 26 Kasım yarışmacıları bu şekilde idi.  Kim Milyoner Olmak İster 26 Kasım bölümü Murat Yıldırım’ın, Hayat bir sınavdır umarım bu sınavda çok başarılı olursunuz sözleri ile bitiyor.  Kim Milyoner Olmak İster 26 Kasım Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır. Dilerseniz cumartesi günü yayınlanan bölümün yarışmacılarını tanıttığımız Kim Milyoner Olmak İster 24 Kasım Yarışmacıları Kimdir? makalemize de göz atabilirsiniz.