Kim Milyoner Olmak İster 28 mayıs soru ve cevapları hangi yarışmacı ne kadar kazandı

/ 28 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 28 mayıs soru ve cevapları hangi yarışmacı ne kadar kazandı

Kim Milyoner Olmak İster 28 mayıs soru ve cevapları ile sizin için yayınlanladık. Kazandıran bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster 28 mayıs soruları ve hangi yarışmacı ne kadar kazandı. Her yarışmacı çeşitli hayalleri ile programa katılıyor. Kazandıkları paralar ile şüphesiz hayallerini gerçekleştirmek istiyorlar. Genel kültür ve bilgileri ile milyoner olmanın ilk adımını atıyorlar

Kimileri dikkatli adımlar atarken bildiği halde riske atmıyor. Kimileri ise zaten böyle bir param yoktu diyor. Kiminin şansı yaver gidiyor kimisinin bahtı. Bildiğiniz alandan soru gelmesi durumunda çok hızlı para kazandıran bilgi yarışması. Daha önce hayatınızda belki de hiç bu kadar hızlı para kazanmamıştınız. 28 mayıs pazartesi akşamı yayınlanan kim milyoner olmak ister adlı yarışma programının katılanları belli oldu. Bu akşam büyük ödül için sekiz yarışmacı yarışacak. Bu akşam milyonluk soruya erişebilen olmadı.

Kim Milyoner Olmak İster 28 mayıs soru ve cevapları anlık olarak sitemizde yayınlanmaktadır. Baraj altındaki sorular yayına alınmamaktadır. Zaten süreli sorular olduğu için gerek görmemekteyiz. Ancak barajı geçemeyen yarışmacılar dahil olmak üzere hangi yarışmacı ne kadar kazandı tek tek isimleri ile birlikte yayınlıyoruz. Ayrıca yarışmacımız hangi soruya kadar geldi ve kritik soruların hangilerinde ne jokeri kullandığını da yazıyoruz.

Milyoner 28 mayıs sorularının cevaplarını sitemizden takip edebileceğiniz gibi aynı zamanda Tv’den izleyerek yarışmanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Yarışmacı soruya cevap vermeden önce siz sorunun cevabını biliyor olacaksınız. Murat Yıldırım soruları daha öncesinden gördüğünü düşünüyoruz. Bunun nedeni ise her sorunun cevabını biliyor olması. Gerektiği zamanlarda yaptığı yorumlar aslında yarışmacılara büyük tüyolar da veriyor. Geçtiğimiz programda soruların bir şıkkı olan maddah kelimesinin anlamını komple açıklamasına rağmen yarışmacı yüzde elli joker hakkı ile yarışmadan elenmişti. Kenan Işık zamanında kesinlikle müdahale edilmeyen yarışmacılara artık tavizler veriliyor ancak soruların zorluğundanmıdır bilinmez eskisi kadar iddialı yükselişler göremiyouz.

İşbu Kim Milyoner Olmak İster 28 mayıs soru ve cevapları hangi yarışmacı ne kadar kazandı detaylı bilgileri ile sayfamızda bulabilir arama kutumuzdan soruyu yada yarışmacı adını aratarak ayrıntılı bilgileri de alabilirsiniz. Belki bir gün sizi de Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programında görebiliriz.


Annesine göre Pablo Picasso’nun söylediği ilk kelime hangisidir? Sorunun doğru cevabı
A-) Boya
B-) Kağıt
C-) Kalem
D-) Kırmızı

Doğru Şık C-) Kalem. Yarışmacımız kırmızı diyerek yarışmadan elendi ve 15.000 Tl ödül aldı.

Osmanlı Devletinde Sarban padişahın hangi hayvanına bakmak ile yükümlü kişilere denirdi ? Sorunun doğru cevabı
A-) Tavus Kuşu
B-) Deve
C-) Bülbül
D-) Fil

Doğru B Şıkkı Deve.

Serengeti milli parkı hangi ülkededir ? Sorunun doğru cevabı
A-) Angola
B-) Botsvana
C-) Tanzanya
D-) Sinbabve

Cevap C şıkkı Tanzanya

Hangi harf günümüzde kullanılan nota anahtarlarından birini sembolize etmez ? Sorunun doğru cevabı
A-) B
B-) C
C-) F
D-) G

Cevap A şıkkıdır. Yarışmacımız 15.000 Tl ile yarışmadan ayrıldı.