Kim milyoner olmak ister 28 nisan soru ve cevapları

/ 28 Nisan 2018 / / yorumsuz
Kim milyoner olmak ister 28 nisan soru ve cevapları

Tüm dünyada sunulan bilgi yarışmasında her hafta yeni isimler hayalleri için bilgisi ile sınanıyor. Yıllar öncesinde Kenan Işık ile başlayan Kim Milyoner Olmak İster 28 nisan soru ve cevapları için genç sunucusu Murat Yıldırım ile karşımıza geliyor.

Hayatınızı değiştirecek ödül 1 milyon tl yi kazananlar listesine adını yazdırabilmeniz için sadece 12 soru bilmeniz gerekiyor. her 4 soruda bir baraj bulunuyor. Baraj sayesinde yanlış cevapladığınız soruda baraja kadar düşüyorsunuz. Böylece riskiniz azaltılmış oluyor.

28 nisan soru ve cevaplarının yayınlanacağı 734. bölüm kim milyoner olmak ister yarışmasında sorulan soru ve cevaplarımızı bu konumuz altından yayınlayacağız. 2017 yılından beri Kim milyoner olmak ister yarışmasının sunucusu Murat Yıldırım 1979 doğumlu ve 182cm boyu ile dikkat çeken dizi oyuncusudur. Yıldız Teknik üniversitesi mezunu başarılı sunucumuza iyi dileklerimizi iletiyoruz.

Kim milyoner olmak ister 28 nisan soru ve cevapları

Kim milyoner olmak ister yarışmasının Tv de yayınlanmadan burada soru ve cevaplarının yayınlanması yönetmeni tarafından yasaklandı. Bunun nedeni yarışmacılara önceden soruların sızdırılmasını önlemek olarak bildirildi. Ancak yarışmacılar programa katıldıklarında soruları ve cevaplarını güncel olarak bu konu altında paylaşacağız. Siz değerli okurlarımızın sayfamızı takip etmesini öneriyoruz.

Alber Abraham Bey kaç tl kazandı?

Alber Bey 15 bin tl ödül alarak yarışmadan ayrıldı.