Kim Milyoner Olmak İster 5 Kasım Yarışmacıları Kimdir?

/ 11 Kasım 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 5 Kasım Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 783. Bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak ister 5 kasım yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor.

Kim milyoner olmak ister

Kim Milyoner Olmak İster 783. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Şamil Taşkın Kimdir?

Şamil Taşkın, İzmit’ten yarışmaya katılıyor. Dansçı. Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans üzerine lisans mezunu. Şuan Fransa’da yüksek lisans yapıyor. Fransa’da bir arkadaşı ile birlikte Paris merkezli olarak çalışıyor ve turneler yapıyor. Şamil Taşkın kaç para kazandı? Şamil Taşkın yarışmadan 1000 TL ile ayrıldı.

Fatma Pınar Eransen kimdir?

Fatma Pınar Eransen, İstanbul’dan geliyor fakat doğma büyüme Ankara’lı. 30 küsür senedir İstanbul’da yaşadığını belirten yarışmacı Ankara Koleji daha sonrasında Gazi Üniversitesi İşletme mezunu. Bir bankada Hazine bölümünde çalışan Pınar Eransen, 22 sene çalıştıktan sonra 2008 yılında emekli olmuş. Evliğini yeşilçam hikayesine benzeten Pınar Eransen yarışmadan kaç lira kazandı kısmına gelirsek Pınar hanım, 1000 lira ile ayrıldı.

Hande Nur Şay kimdir?

Hande Nur Şay, 21 yaşında. Bolu’lu olan yarışmacı Ankara Ortadoğu Teknik Üniversitesi Fizik bölümünde okumakta. Hocalarının laboratuvarlarında staj yapmayı isteyen Handenur Şay onların izinden gidebilmeyi umuyorum diye konuştu. Fiziğe aşık olduğunu söyleyen yarışmacı kaç para kazandı? Hande Nur Şay 1000 TL ile ayrıldı.

Nüket Öztürk kimdir?

Nüket Öztürk, müzisyen. İstanbul’da yaşayan yarışmacı çeşitli müzik gruplarıyla çalışmakta. Trompet çalan Nüket Öztürk vokal yapıyor ve şarkı söylüyor. Karadeniz müzikleri ile funk müzik yapan grubu olduğunu söyleyen yarışmadan kazandığı para ile enstrümanını yenilemek isteyen yarışmacı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından 1000 TL kazandı.

Cemal Kaykulu kimdir?

Cemal Kaykulu, Gaziantep’ten geliyor. 32 yıllık öğretmen ve hala mesleğine devam ediyor. Yaşlandığını hissettiğini söyleyen yarışmacı ilk görevine 1987 yılında Ağrı’da başlamış. Eşi ve kızı ile birlikte gelen Cemal Kaykulu yarışmadan 1000 tl kazandı.

Berrin Kaya kimdir?

Berrin Kaya, Voleybol Antronörü olduğunu aynı zamanda Pilates Eğitmenliği yaptığını söylüyor. Özel bir üniversitede Fizyoterapi bölümü okuduğunu belirten yarışmacı İstanbul’dan katılıyor. Babasının isteğiyle yarışmaya katılan Berrin Kaya aslen Şanlıurfa’lı. Berrin Kaya yarışmadan 1000 tl kazandı.

Ahmet Ali Arda Genç kimdir?

Ahmet Ali Arda Genç kimdir? Ailede çok fazla isim tartışması olduğundan babam tüm isimleri koymuş diye konuşan yarışmacı İstanbul’da babaannesi ile yaşıyor. Bir reklam ve etkinlik ajansında çalışan yarışmacı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından 15000 tl kazandı.

Ronahi Miran kimdir?

Ronahi Miran, Diyarbakır’dan yarışmaya katılıyor. Dicle Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu olan yarışmacı kısa süreliğine İstanbul’a gelmiş. Şuan iş aradığını belirten yarışmacı babası ve abisi ile gelmiş. Ronahi Miran 1000 TL ile ayrıldı.

Ahmet Atmaca kimdir?

Ahmet Atmaca, Bebek Camii imamı. Bebek Camii ve çevre esnaf tarafından oldukça tanınan Ahmet Atmaca yarışmaya katılmanın çok güzel bir duygu olduğunu ve hafızasında çok güzel bir anı olarak kalacağını söylüyor. Yaklaşık 27 yıldır imam hatip ve din görevlisi olarak görev yaptığını belirten Ahmet Atmaca 17 yıldır Bebek Camii’nde görev yapıyor. Aynı zamanda müzisyen olan yarışmacı Haliç Üniversitesi Ses Eğitim Bölümü Yüksek Lisans mezunu. Şem-ü Pervane Ateşi Aşkınla Yandır isimli bir albümü olan yarışmacı ilk konserini Boğaziçi Üniversitesinde yapmış. Ahmet Atmaca 1000 TL ile yarışmadan ayrıldı.

Mazhar Kansu Aksel kimdir?

Kansu Aksel, Kansu isminin orta asyada bir Türk boyu olduğunu söylüyor. 29 yaşında olan yarışmacı İstanbul Kadıköy’de yaşıyor. Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım mezunu. Şuan Emlak Danışmalığı yapmakta.  Kansu Aksel yarışmadan kaç para kazandı? Yarışmacı 30000 tl kazandı.

Kim Milyoner Olmak İster 5 Kasım yarışmacıları bu şekilde idi. Kim Milyoner Olmak İster 5 Kasım Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır.