Kim Milyoner Olmak İster 782. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

/ 4 Kasım 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 782. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 782. Bölüm Yarışmacıları Kimdir? Yarışmacılar kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor.

İlyas Yavuz Kimdir?

İlyas Yavuz, 1994 yılında Uludağ Üniversitesi Matematik bölümünden mezun olan yarışmacı 3-4 yıl Matematik öğretmenliği yaptıktan sonra Fransa’da doktora ve yüksek lisans yapmış. 2006 yılından beri İstanbul’da yaşıyor. Marmara Üniversitesinde akademisyen olarak çalışmakta.Alanı Matematik Eğitimi olan İlyas Yavuz çocuklara matematik nasıl sevdirilir nasıl daha iyi anlatılır buna çalışıyoruz diye konuşan yarışmacı 15.000 TL kazandı.

Gizem İnan kimdir?

Gizem İnan, yarışmaya çok heyecanlı olduğunu belirterek başladı. 2000 li yıllardan beri yarışmaya ilgisi olduğunu belirten Gizem İnan yarışmaya katılmanın hayali olduğunu dile getirdi. Yarışmaya Yalova’dan katılan Gizem İnan, doktor. Toplum sağlığı hekimi olduğunu söyleyen yarışmacı aslen Siirtli. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Gizem Ekim, Armutlu’da görev yapıyor. Gizem İnan yarışmadan 30000 TL ile ayrıldı.

Zeynep Pınar Akgün kimdir?

Zeynep Pınar Akgün, İstanbul’dan yarışmaya katılıyor. 44 yaşında olan yarışmacı profosyonel yönetici. Obezite rahatsızlığı olan yarışmacı 2 sene önce 246 kg olduğunu 2 senede 155 kilo verdiğini dile getirdi. Bu süreçte çok zorluklar çektiğini dile getiren yarışmacı şuanda aşırı kilolu olan yarışmacılara destek verdiğini dile getiriyor.Zeynep Pınar Akgün Yarışmadan 30000 TL kazanarak ayrıldı.

Barış Atiker kimdir?

Grafik tasarımcı, aynı zamanda akademisyen olan yarışmacı İstanbul’dan katılıyor. Üretmeyi ve tasarlamayı sevdiğini söyleyen yarışmacı abisi ile gelmiş. Güzel bir deneyim yaşamak için geldiğini belirten yarışmacı 1000 TL ile ayrıldı.

Medine Efeoğlu kimdir?

Medine Efeoğlu, 21 yaşında Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği 4. Sınıf öğretmenliği okuyor. Babası ile yarışmaya katılan Medine Efeoğlu’nun babası Ankara’da Polatlı’dan geldiklerini ve emekli olmasına rağmen pazarcılık yaptığını ayakkabı ve terlik sattığını söylüyor. Medine Efeoğlu yarışmadan 7500 TL kazandı.

Mert Arda Öz kimdir?

Mert Arda Öz, Ankara’dan geliyor. Psikoloji okuyor son sınıfta olan yarışmacı bu sene mezun olmak istiyor. Vücutta oldukça fazla dövmesi olan yarışmacı 6 köpek ile yarıştığını söylüyor. Arkadaşları ile beraber gelen yarışmacı 1000 TL ile ayrıldı.

Ali Bilal Erdoğan kimdir?

Ali Bilal, yarışmaya İstanbul’dan katıldığını ve doğma büyüme İstanbul’lu olduğunu söylüyor. Çapa Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun olan yarışmacı 24 yaşında. Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümünü kazanan Ali Bilal Erdoğan geçtiğimiz sene tekrar üniversite sınavına girerek Boğaziçi Üniversitesi İktisat bölümüne geçiş yapmış. Annesi ve nişanlısı ile yarışmaya katılan Ali Bilal Erdoğan, yarışmadan 30000 TL ile kazandı.

Tuğçe Özer kimdir?

Tuğçe Özer, Ankara’dan geliyor. 29 yaşında olan yarışmacı bir devlet kuruluşunda memur olarak çalışıyor. Beden Eğitimi bölümünden mezun olan yarışmacı uzun yıllar Voleybol oynamış ancak sakatlandığı için bırakmak zorunda kalmış. Son 1 senedir Ankara Üniversitesinde Buz hokeyi takımında oynuyor. Tuğçe Özer yarışmadan 30000 tl kazandı.

Kim milyoner olmak ister 3 Kasım soruları ve cevapları şıklı