Kim Milyoner Olmak İster 790. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

/ 4 Aralık 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 790. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 790. Bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak ister 3 Aralık yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor.

Kim Milyoner Olmak İster 790. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Işıl Eralp Kimdir?

Işıl Eralp, 22 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisi olan Işıl Eralp 5 yıldır İstanbul’da yaşıyor daha öncesinde İzmir’de ailesi ile yaşıyordu. Üniversitenin Müzik kulübü caz korosunda şarkı söyleyen Işıl Eralp Kim milyoner olmak ister yarışmasından 7500 TL kazandı.

 

Mustafa Tolga Çelik Kimdir?

Mustafa Tolga Çelik, İstanbul Florya’dan katılıyor. Kimya mühendisi. 55 yaşında evli ve 2 çocuk babası olan Tolga Çelik yarışmaya çocukları ile birlikte gelmiş. Tolga Çelik Kim milyoner olmak ister yarışmasından 30000 TL kazandı.

 

Yasemin Kalkavan Kimdir?

Yasemin Kalkavan, İstanbul’dan katılıyor. Doğma büyüme İzmir’li olan yarışmacı eğitim için geldiği İstanbul’da evlenip iş kurmuş. Aslen psikolojik danışman olan Yasemin Kalkavan şuan özel bir firmada eğitim gelişim departmanında çalışıyor. Yasemin Kalkavan yarışmadan kaç lira kazandı derseniz tam 15000 tl kazandı.

 

Nihal Bilgen Kimdir?

Nihal Bilgen, Ankara’lı. 1945 Ankara doğumlu. Dedeleri Ankara’nın kurucularından olan Nihal Bilgen Ankara Kız Lisesi mezunu. Üniversitede tıp okumak isteyen Nihal Bilgen 62 yılında ilk öğrenci yerleştirme sınavında hukuk kazanmış. Eşinin 2000 yılında vefat ettiğini dile getiren Nihal Bilgen eşinin torunlarını göremediğini dile getirdi. Yarışmadan kaç lira kazandı derseniz tam 30000 TL kazandı.

 

Selman Akkoş Kimdir?

Selman Akkoş, aslen Şırnak Beytüşşebap’lı. İzmir’den katılıyor. 9 Eylül Üniversitesi İktisat bölümünde okuyor. Yarışmaya iş arkadaşı ile gelen Selman Akkoş yarışmadan en az 15000 almayı hedefliyor. Selman Akkoş maalesef teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.

 

Aleyna Cesur Kimdir?

Aleyna Cesur, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 3. sınıf öğrencisi. Aslen bulgar göçmeni olan Aleyna Cesur Sakaryalı. Ailesi Sakarya’da olan yarışmacı okuldan dolayı İzmir’de yaşıyor. Yarışmaya babası ve oda arkadaşı ile katılan Aleyna Cesur ne kadar kazandı derseniz hemen söyleyelim Aleyna Cesur yarışmada tam 15000 lira kazandı.

 

Bilal Masatlı Kimdir?

Bilal Masatlı, Çorum Sungurlu doğumlu. Ankara’dan geliyor. Avukan olan Bilal Masatlı 2014 yılında Ankara Hukuk Fakültesinden mezun. Daha önce ODTÜ kimya mühendisliğinden ingilizce hazırlık okuduktan sonra ayrılan Bilal Masatlı daha sonra Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünü bitirmiş. Uzun bir ticari hayatı olan Bilal Masatlı önce garlarda büfe ve kafeterya işletmiş daha sonra beyaz eşya ticareti yapmış. Ankara Konut Yapı Kooperatifler Birliği başkanlığı yapmış. Orada öğrendiği hukuk bilgisi ve yönlendirmeler ile aftan yararlanarak 2010 yılında fakülteye girip 2014 yılında avukat olmuş. Bilal Masatlı kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç lira kazandı merak ediyorsanız söyleyelim, teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.

 

Kim Milyoner Olmak İster 790. bölüm yarışmacıları bu şekilde idi.  Kim Milyoner Olmak İster 3 Aralık bölümü Murat Yıldırım’ın, Hayat bir sınavdır umarım bu sınavda çok başarılı olursunuz sözleri ile bitiyor.  Kim Milyoner Olmak İster 790. bölüm Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır. Dilerseniz pazartesi günü yayınlanan bölümün yarışmacılarını tanıttığımız Kim Milyoner Olmak İster 1 Aralık Yarışmacıları Kimdir? makalemize de göz atabilirsiniz.Benzer Konular